Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is úgy vagytok vele, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy vagytok vele, hogy egy kövér farkat bármikor lepippantanátok, csak csókolózni ne kelljen, mert az már olyan búzis?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Majdnem JLYÓL írtad.
2019. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szóval a sz-pás az még belefér, de a csók az már túl intim? :D

Ezek szerint ha csak sz-psz akkor még kíváncsi hetero vagy :D

2019. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel pont így vagyok én is.
2019. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
én úgy vagyok vele, hogy akárkit lesz*pok - tehát nem kell feltétlen kövér faroknak lennie, szinte minden farokra ráugrok xoxo -, még ha kinézetre nem is jön be az illető, de ahhoz, hogy megdugjon azért egy csöppet igen :)))
2019. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 everlight ***** válasza:
100%
Nem mindenki szeret csókolózni,én például bisexként se nővel se fiúval nem szeretek,de a többi dologgal nincs bajom.
2019. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szopni nagyon szeretek, a csókolózás nekem se jön be.
2019. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádok szopni, de csókolózni akár lánnyal, akár fiúval csak akkor,ha az arca annyira tetszik, vagy ha szeretem az illetőt. (40/bi)
2020. okt. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!