Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden meleg srác csak szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meleg srác csak szexet keres?

Figyelt kérdés
Nincs igény a simire, bújásra, ölelésre, fix állandó partnerre? Ez főleg fiatalokhoz szóló kérdés.

2019. szept. 1. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Én is komoly kapcsolatot keresek, de én is azt tapasztaltam, hogy a meleg (fiatal) fiúk 99,99%-a csak szexet keres. Bár én rettegek a szextől. Ha tehetném, akkor távolról el kerülném.
2019. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok es CSAK kapcsolatot keresnék, de fullra remenytelen eddig:D nem is volt meg sajnos, de remelem osszejon hamarosan vegre :)
2019. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok és még soha nem volt barátom. Akárhol kapok üzenetet mindenki csak szexet akar kortól függetlenül és minden második üzenet "dickpic". Pedig attól még hogy fiatal vagyok nem biztos hogy hülye is, én nem szeretném azt hogy az első alkalomkor valaki csak megd*gjon és arrébb lökjön. Ha valakivel megteszem azt ismerni és szeretni akarom!
2019. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Sajnos igen. Én mondjuk talán túl fiatal vagyok (16 éves), de ennek ellenére próbáltam ismerkedni velem egykorú meleg fiúkkal. Már a nálam fiatalabbak is csak a szexre pályáznak, így abba bele se merek gondolni, hogy vajon az idősebbeknek mi járhat a fejébe. Talán én még nem vagyok elég érett hozzá, de én egyáltalán nem csak ezt szeretném. Kicsit el vagyok keseredve amiatt, hogy talán sosem lesz egy normális fiú az életemben. Persze ez szerintem még nem is feltétlenül probléma ebben a korban, de a kíváncsi leszek, hogy mondjuk 2 év múlva, amikor betöltöm a 18-at,akkor mi lesz.
2019. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kapcsolat kell;) 19/F
2019. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy a szex izgi. Engem is izgat. De azért a bújás, simi, ölelés, stb is fontos. Kamu lenne azt mondani, hogy a szex nem számít, de na.
2019. szept. 4. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!