Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehetne valakit megtalá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne valakit megtalálni planet romeoról? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Planet romeon kezdtem beszélgetni valakivel, viszont már napok óta nem is lépett fel. Eddig nem mutatkoztunk be, képeket küldtünk már egymásnak többet is, annyit tudok még róla, hogy hány éves, hol lakik, és hogy tanul valamit. Hogyan lehetne mondjuk Facebookon vagy akárhol megtalálni?
2019. aug. 16. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján nagyon sehogy és szerintem rosszul is venné ki magát a dolog. Ha beszélgetés után nem lépek fel napokig írni, akkor valószínűleg azt se akarnám, hogy más platformon megkeress és kutatkodj utánam.
2019. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azért furcsa, mert ő kezdeményezett szinte mindent és utána ő akart velem találkozni, aztán amikor erre válaszoltam, azóta nem lépett fel. Lehet igazad van, és inkább hagyni kéne.
2019. aug. 16. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy közben megismerkedett mással.

Az oldalról, vagy az életben.

De az oldal az anonimitásról szól, ha most megkeresed valahogy, az eléggé stalker feeling.

2019. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azon az oldalon az sem igaz, amitvkerdez a másik. Annyi kamus lény sehol sincsen, mint ott. Sokan hazudnak kort, kinézetet, majd amikor találkozni kellene, törli magát, vagy nem is válaszol.

Engedd el, ennyi volt.

2019. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy bárki mást akivel beszéltél a facebook-on, vagy akárhol. Leginkább sehogy, de nem is érdemes. Ha megszakította a kommunikációt valaki akkor annak oka van - azért tette, mert meg akarta szakítani, nem örülne neki, ha hirtelen másnap becsöngetnél hozzá, vagy más platformon felbukkannál. Ennyi, folytasd az életed, egészségedre :)
2019. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hagyom inkább!🙂
2019. aug. 16. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!