Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan homoszexuális, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan homoszexuális, aki átokként éli meg hogy meleg?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 20:43
1 2
 1/14 DominikX ***** válasza:
100%

Biztos, de az nem én vagyok.

22/F

2019. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az olyanok,akik elhiszik a heterók által felépített hazugságvilágot.
2019. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Naja. Nézd meg a magyar átlag heteropárt.


Panelproli, a gyerekkel/gyerek előtt üvöltöznek, átlagfelvilágosultság és intelligencia a Való Világ/Éjjel-nappal Budapest, a szülők úgy néznek ki, mintha 3 hordót lenyeltek volna..

Bizonyos szempontból nemhogy átokként, hanem áldásként élem meg. :D

2019. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Úgy,ahogy írja az előző!


Örülj neki,hogy nem vagy heteró,így egy gonddal kevesebb.

2019. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van, például én. Persze el tudom fogadni, hogy ilyen vagyok, de azért szerintem igen is sokkal könnyebb lenne minden, ha nem ilyen lennék. Kicsit úgy vagyok vele, hogy ez csak még egy dolog, amit fel lehet ellenem használni...
2019. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A legegyszerűbb azzal nyugtatni az embernek magát, hogy felhoz negatív hetero példát, de ezzel az erővel fel lehet hozni meleg negativ példát is. Nem lehet általánosítani. Nem minden hetero primitiv, és türelmetlen stb.
2019. júl. 29. 22:16
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a kérdezővel. Azzal, hogy a heterókat savazzuk nem lesz könnyebb. Nagyon sokan élnek nagyon szép házas életet és boldogak a családjukban. Negatív példa viszont van a melegek közt is bőven. Ez nem vezet sehova.

Én sokáig átoknak tartottam ezt az egészet, mert nem csak hátrányát láttam. Sokkal nehezebb az ember élete, ha mindig attól kell rettegnie, hogy olyasvalami alapján ítélik el és közösítik ki amiről nem tehet és amin nem tud változtatni. Most már kicsit könnyebben nézek szembe ezzel az egésszel. Ennek egyszerű oka van. Találtam valakit akit szerethetek és aki talán viszont szeret. Ez nagyon sokat adhat az ember életének...

2019. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
*mert csak hátrányát láttam
2019. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így élem meg. De ez van. :(
2019. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Lehet,hogy nem minden heteró türelmetlen.

De sokan baromi naivak,és már csak akkor jönnek rá,hogy a családozás,gyerekvállalás nem is olyan jó móka,mint ahogy azt képzelték.


Ráadásul idővel ha kihűlt a kapcsolat,lelépni sem egyszerű egy olyan helyzetből,sőt vannak akiket a kényszer láncol össze.


Hidd el,ez semmit nem befolyásol az életeden,nem ezen múlik,hogy sikeres leszel-e vagy sem.


Sőt,ha karriert akarsz,sokkal könnyebb,ha nincs családod,gyereked.


Manapság már a kutya nem foglalkozik azzal,ha te látszólag egyedül élsz.

Azt,hogy te hogyan kezeled mások véleményét csak a te fejedben dől el.


Az viszont,hogy a gyerek éhes,szeretetből nem fog jóllakni.

2019. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!