Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik minden lány fenekét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik minden lány fenekét megnézik, vagy csak annak, akinek jó?

Figyelt kérdés
Elég átlagosnak tartom magam, az alakommal nem vagyok megelégedve. (körte alkat) Mégis sokszor veszem észre, hogy megnéznek. Nem öltözködöm kihívóan, sőt látszik is rajtam, hogy nem vagyok az a magabiztos lány. Minden lányt megnéztek?

2019. júl. 22. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

Ha tetszik a lány arca, akkor jöhet a többi része.



... ja és mutass képet. :D

2019. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Amit nem látunk arról nem tudunk dönteni, hogy jó, nem igaz? Ezért muszáj minden feneket megnézni.:)
2019. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Honnan tudjam, hogy jó a feneke, ha nem nézem meg?


Amúgy meg +1, ha tetszik az arca akkor megnézem hátulról is

2019. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Csak amelyik tetszik!
2019. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden lányét megnéznénk akkor egész nap csak fenekeket néznénk.

Általában annak a nőnek nézzük meg, akiét nem túl feltűnően tudjuk megnézni.

Nyilván ha látjuk rajta alapból hogy nem a mi esetünk, akkor nem vizslatjuk hogy milyen a feneke.

2019. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazából nem is csak a fenékre gondolok, hanem úgy összeségében magamra. Az arcomat végképp nem tartom olyan szépnek, így tényleg nem értem.
2019. júl. 22. 17:28
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha körte alkatod van, akkor gondolom nagy a feneked. Ami nagy, az vonzza a tekintetet, függetlenül attól, hogy jól vagy rosszul néz ki. Kép nélkül mi honnan tudnánk? :D Te látod magad.
2019. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy azt áruld már el, hogy honnan veszed észre, ha a fenekedet nézik? xd Mert pl nekem kerek formás, sokat edzek rá, de mivel nincs hátul szemem, fogalmam sincs, hogy nézik-e.
2019. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Én soa senki fenekét nem néztem még meg...
2019. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőleg bejön az arca és a testalkata elsősorban akkor nézem meg a fenekét is. Egy jó fenék nagyon jó látvány. De nem nézem feltűnően, mert az észrevehető. Csak a számomra tetsző lányoknak nézem meg a fenekét összeségében.
2019. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!