Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti büszkék vagytok a...

Lányok! Ti büszkék vagytok a lábaitokra? Szeretitek, ha megnézik, vagy megdícsérik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy szeretitek-e pl. valami szexi színnel kilakkozni, felvenni egy szexi papucsot vagy szandit, hogy még szebb legyen.

2018. jún. 29. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te vagy az, a lábfétiseddel?
2018. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
61%
Cicanadrág és egy jóféle cipő, mindenki megbámul majd. Akár vékony akár kövér , ha formás.. -> hát az meg egyértelmű ! :D
2018. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen az a szexi szín?
2018. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én igen, büszke vagyok rájuk. A lábaimmal vagyok leginkább megelégedve, ezért nem is nagyon rejtegetem őket, szinte mindíg olyan ruhában vagyok, ami nem takarja el a lábaimat (szoknya, ruha, rövidnadrág ilyesmik). Mondjuk a lábfejemet azt annyira nem szeretem mutogatni, igazából nincs bajom vele, de nekem az valahogy olyan intim picit, vagy nem is tudom. Kecses, pici (37-es) lábfejem van, de azt csak az nézegesse akit én akarok. Ebből kifolyólag papucsot csak otthon használok, szandált olykor-olykor veszek fel, de nem jellemző. Ennek ellenére ki szoktam festeni a lábamon is a körmöt, bár nem igazán színesre, hanem főleg olyannal, ami alapjába véve szintelen, de van egy kis csillogása, vagy francia stílusúra. Amivel fel szoktam dobni a lábaim az harisnya-harisnya-harisnya minden mennyiségben. Főleg vékony testszínű,ami alig látszik a lábon, csak egy kis kontrasztot ad neki meg selyem fényű csillogást, ha úgy esik rá a fény. (Nem azok a nagyon csillogók, azokat utálom, elrontja az összhatást és nagyon hivalkodó). De azokat is szeretem, amik kis diszkrét mintákkal díszítettek. A színeseket is, de bármilyen harisnyát szívesen hordok, ami egy kis pluszt ad a lábaimnak. Kivéve a pamut és krepp harisnyákat, illetve még a fekete harisnyákat sem szeretem annyira, bár azt néha felveszem, ha az öltözékem úgy kívánja. Harisnyán kívül még gyakran viselek bokaláncot, ami szintén ad egy kis pluszt a lábnak. Illetve párszor már kipróbáltam a lábujj gyűrűt is, bár ez megint csak olyan dolog, amit nem szívesen mutogatok..

Hogy szeretem e, ha megnézik, megdícsérik, attól függ, milyen formában teszik. Ha valaki nagyon tolakodón, bunkón teszi, azt nem nagyon csípem. Egy-egy kedves megjegyzés, bók az tök jól esik. Vagy az, amikor látom, h a lábaim vonzzák a sokak tekintetét az utcán, a buszon, vagy bárhol. Ez tök jól esik. De azt, amikor valaki nagy hanggal, harsányan méltatja (hiába pozitív töltetű), goromba, obszcén beszólogatások mennek, na azt útálom! Azt meg mégjobban, ha hozzá is érnek pl a combomhoz. Hozzám csak az érjen, akinek megengedem, de volt már rá példa, h valaki rácsapott a combomra, vagy csak a combomra tette a kezét (ez az egyik kollégám volt).

Összegezve: szeretem a lábaim, elégedett vagyok velük és büszke is rájuk éppen ezért ebből kifolyólag érzékeny is vagyok rájuk olyan szempontból, h ne degradálja le senki őket a kanos vágyai szintjére. Elsősorban saját magam kedvéért teszem ki őket. Persze azzal is tisztában vagyok, h sokan rá vannak kattanva a csini lábakra, de azt én fogom eldönteni, h kinél mikor akarom őket csábító szándékkal "bevetni". Mások meg maximum lopva gyönyörködhetnek benne, ha tetszik amit látnak, kár bármit is mondani/hozzá fűzni, mert csak azt érik el vele, h felidegesítenek és a lehető legrövidebb úton hagyom ott a nekem nem tetsző szitukat...

Mondjuk mostanában hál istennek ritkán szólnak be valamit a lábaimra (a szép mell meg popsi jobban kiváltja a beszólásokat) de gimis, meg egyetemista koromban azért voltak gázos dolgok. A különböző szexuális jellegű ajánlaroktól kezdve a tapizáson keresztül sokminden. A legdurvább az volt, mikor egy pasi meg akarta venni egy harisnyámat, elküldtem a fenébe, de csak próbálkozott folyton nyaggatott, mindenféle dolgot kitalált, nem értette meg,h nem. Aztán egyszer eldurrant az agyam, és mondtam neki, h jó adok EGY harisnyát. Fogtam magam, elkértem a mamámtól egy harisnyáját, és azt adtam oda a gyereknek... Pár nap múlva aztán közöltem vele, h az a 70 éves mamám lábán volt... :D Onnantól kezdve messzire elkerült a srác.

Na de mindegy is, kicsit elkanyarodtam a témától, de szeretek a lábaimmal foglalkozni, beszélni róluk (amint azt a mellékelt ábra is mutatja :D), így most kihasználtam az alkalmat...

2018. júl. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretem. Én bátran megmutatom. Nem kevés intimitás van a lábbal kapcsolatosan, ezt ki is használom. Amikor meg dicsérik az persze, hogy jól esik.
2018. júl. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!