Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasi ilyenkor máshol keres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi ilyenkor máshol keres kielegulést?

Figyelt kérdés
Ha udvarol egy csajnak es a csaj várattatja a szexszel , mert úgy érzi még nem ismerik egymást alaposan akkor az azt jelenti , hogy addig a pasi máshol keres kielégülest , a régi bevált nem felvállalt szeretönél ?

2019. júl. 22. 00:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%
3. randi é/vagy 1 hónap max. Ha ennyi után sincs semmi, akkor nincs meg a kémia a nő részéről.
2019. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
43%

Komolyan sajnálom a mai fiatalokat.

Az én időmben udvatoltak a ferfiak, sétaltunk, ismerkedtünk, beszélgettünk, táncoltunk, türelmesen vártak :)

Izgalnas volt csókolózni, ismerkedni a másik testével.

Volt, hogy 1 év után , volt, hogy fél ev utan került sor a szexre.

Kielveztúnk minden pillanatot, rákészültünk testben,lélekben, fejben. Ti hová kapkodtok ?

2019. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Csak magamról tudok nyilatkozni, én minden nap kiverem legalább egyszer, így mindig meg vannoldva a probléma...
2019. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

"Komolyan sajnálom a mai fiatalokat.

Az én időmben udvatoltak a ferfiak"

O tempora, o mores...:)

"Ó idők, ó erkölcsök"... ez ugye Cicero 2000 éves örökbecsű nyavajgása, amit azóta is kötelességszerűen előad minden előző generáció minden következő generációnak... próbálom kitalálni, hogy itt éppen mi lehet az "én időm"... :)

"Amúgy szerintem alap, hogy ha valakivel komoly szándékkal ismerkedsz" - ez számomra értelmezhetetlen... az ember előbb megismerkedik a másik emberrel, és utána dől el, alakul a kapcsolatuk... ami lehet, hogy másnap reggelig fog tartani, lehet, hogy 3 hónapig, lehet, hogy a sírig...


"... hogy azt hiszi hogy ha nincs azonnal szex akkor úgy gondolja hogy nem is érdekli a nőt, akkor jobb is ha tovább megy." - pontosan azt teszi, tovább megy... a "Ha egy férfi ennyire nincs rendben önmagával, meg ennyire unintelligens" meg az efelett előadott "savanyú a szőlő" típusú siránkozás.


Szóval a dolog egyébként nagyon egyszerű: ha egy nő az első randik valamelyikén nyitott és kezdeményező a szexre, akkor arra én mint férfi, ebben a relációban kvázi "alfahím" hatok, pontosan az ösztön szintjén. Ha előbb "alaposan meg akar ismerni", akkor meg racionálisan mérlegel, hogy én vagyok-e az ő szintjének és elvárásainak megfelelő gondolkodású, egzisztenciájú, akár "férjnek és apának való" balek - magyarán a fészekrakó ösztöneit használja a nemi ösztön helyett.

Na most bocs, de ez rám nézve hallatlanul megalázó, nem akarok olyan társat, aki nem a férfit látja első sorban bennem... ahogy én se aláznék meg azzal egyetlen nőt se, hogy a jövendő gyerekeim ideális két lábon járó inkubátorát lássam benne a nőiessége, szexissége helyett.

Nekem mázlim volt, mert ezt már a legelső komolyabb kapcsolatomban megtanultam, ahol a lány előadta, hogy "szex majd csak x hét után"... ugyanakkor tudtam róla, hogy volt egy éjszakás kalandja előzőleg... amikor rákérdeztem, hogy ezt mégis hogy, azt felelte, hogy "mert veled komolyan gondolom"... hogy az a hernyótalpas jó édes.... szóval én azt, akivel komolyan gondolok bármit is, pláne nem kezdem szívatni...

Szóval bocsi, de nekem olyan nő kell, akinek a nemi ösztöneire is hatok, és még véletlenül sem olyan, aki a fészekrakó ösztönei kiéléséhez keres spermadonort és eltartóbalekot. Ennyi.

2019. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%
14, na ez a baj a gondolkodásoddal. Azt hiszed hogy az látja benned a férfit aki rögtön szexet akar. A nagybetűs Férfit az látja benned aki el tud képzelni a jövendőbeli férjének, és a gyerekei apjának. Ha rögtön szexelni akarok, akkor csak egy f. szt látok benned (már elnézést a kifejezésért), akkor nem számítasz. Viszont ha többet látok benned, akkor várni szeretnék, hogy megbizonyosodjak róla, hogy valóban érdemes vagy rá hogy tervezzek veled. Ugyanis nem az a férfi aki meg tud dugni, hanem aki "megtartós".
2019. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

"14, na ez a baj a gondolkodásoddal." - nem tudok róla, hogy bármi baj lenne a gondolkodásommal, egyszerűen nem úgy gondolkodom, mint pl. Te.

"A nagybetűs Férfit az látja benned aki el tud képzelni a jövendőbeli férjének, és a gyerekei apjának. .... Viszont ha többet látok benned, akkor várni szeretnék, hogy megbizonyosodjak róla, hogy valóban érdemes vagy rá hogy tervezzek veled." - igen, pont erről beszélek, és pont ezt nem akarom... ugyanis a "Ha rögtön szexelni akarok, akkor csak egy f. szt látok benned (már elnézést a kifejezésért)," - ezzel jár a haverok-buli-fanta, "A nagybetűs Férfit az látja benned aki el tud képzelni a jövendőbeli férjének, és a gyerekei apjának." ezzel meg az elvárások, a felelősség és a kötelesség, és a többi negatív. Én meg ugye nem vagyok se balek se mazochista, tehát azt gondolom, hogy akivel megvolt a haverok-buli-fanta, na azzal és csak azzal lehet utána szó felelősségről meg kötelességről is...

2019. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%
Jó, nyilván te még túl infantilis vagy a komoly kapcsolatokhoz, ezzel nincs is baj, viszont a kérdező egy komoly kapcsolat eshetőségéről beszélt. Tehát itt teljesen másról volt szó mint amiről te beszélsz.
2019. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%

"Jó, nyilván te még túl infantilis vagy a komoly kapcsolatokhoz, ezzel nincs is baj, viszont a kérdező egy komoly kapcsolat eshetőségéről beszélt." - igen így hangzik az 1/A női terelő-szöveg... ehhez képest - mint már említettem - nincs olyan, hogy "komoly kapcsolat eshetősége", olyan van, hogy az ember megismerkedik valakivel, aztán majd utána eldől, hogy mi lesz belőle, egy éjszaka, vagy egy élet. Ez a "te túl infantilis vagy" duma annak szól, hogy behülyítsenek minél több férfit egy olyan kapcsolatba, ami számára valójában túlnyomó részt negatívumokat tartogat... kezdve azzal, hogy várakozhat türelmesen arra a szexre, amit az alfa első éjjel megkap az szórakozóhely mögött... igaz?

Most komolyan, miért kell ennyire idiótának nézni a férfiakat?

2019. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
24%

Ne haragudj, de aki idióta azt nem tudom valami professzornak nézni :)

Még rengeteget kell tanulnod a nőkről.

Egy nő nem úgy ismerkedik hogy majd lesz ami lesz. Egy nő pontosan tudja még mielőtt bárki is a képben lenne, hogy neki jelenleg mire van szüksége. Ha csak szexet akar, akkor szexel, és nem próbálja megfogni a pasit, mint ahogy a magadfajták hiszik. Ne rettegj már ettől egész életedben, semmi értelme!

Ha viszont komoly, hosszútávú kapcsolatra vágyik, és mély érzelmeket szeretne megélni, akkor eleve úgy fog elkezdeni ismerkedni, akkor nem éri be annyival hogy megfektetik aztán vagy kell a férfinak hosszútávra, vagy nem.

2019. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%

"Ne haragudj, de aki idióta azt nem tudom valami professzornak nézni :) Még rengeteget kell tanulnod a nőkről." - ahh, taníts kérlek tanítónéni:)))

"Egy nő pontosan tudja még mielőtt bárki is a képben lenne, hogy neki jelenleg mire van szüksége." - hidd el kérlek, ezzel egy férfi is pont így van... első sorban is egy korrekt nővel akar megismerkedni...


"akkor eleve úgy fog elkezdeni ismerkedni, akkor nem éri be annyival hogy megfektetik aztán vagy kell a férfinak hosszútávra, vagy nem." - na itt egyből ugrik a korrektség, mert hisz a nő ebben a percben hárította az ismerkedés minden kockázatát a férfira, csak hogy az ő kis lelke nehogy sérüljön... ez a baleknak nézés tipikus esete...

Pont, ahogy az ilyen nő szerint a tisztességes felállás az "infantilis" - ugye: "Én meg ugye nem vagyok se balek se mazochista, tehát azt gondolom, hogy akivel megvolt a haverok-buli-fanta, na azzal és csak azzal lehet utána szó felelősségről meg kötelességről is..."

Hát figyelj, ha egy férfinak van ideje, türelme meg szenvedni akarása arra, hogy ő alkalmazkodjon 100%-ban egy nő szeszélyeihez a potenciális nagy semmiért cserébe, hát csak tegye... kedves egészségére.

(azért szerencsére vannak normális nők is, nem csak a férfiakat kihasználni akarók)

2019. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!