Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mikor szexeltettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor szexeltettek utoljára?

Figyelt kérdés
kort is légyszi , csak lányok!

2019. júl. 19. 18:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
76%

2 hete

18L

2019. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
64%

Két hete. És nem tudom mikor lesz legközelebb...

23N

2019. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
90%

#23: Igazi szánalmas ember vagy! Miért kéne bárkinek is 2-3 évig szex nélkül élnie? Azért k*va valaki, mert szexel? Hagyjuk már a kamu szöveged. Te azért nem csajozol mert egy igazi lúzer vagy és alapból nem jön össze neked a szex, sőt.. szerintem életedben nem szexeltél. Arról egyáltalán nem a nők tehetnek. ;)

Menjél sírjál tovább és szidd a nőket mert te egy szerencsétlen vagy. Az ilyen emberek szerint mindig más a hibás. :D Ja de te megmondod a tutit. Mindenki tartson 2-3 év szünetet :D Jól van! Sokan fognak hallgatni rád!

Bár lehet neked sem ártana egy két menet, nem lennél ilyen frusztrált. :) Bár egy percig nem csodálkozok, hogy nincs senkid.

2019. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Ma reggel hat órakor.
2019. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

8 hónapja, veszélyeztetett terhes vagyok. 6-7 hét a következő.

29

2019. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell senkit se bántani mert úgx alakult hogy egy ideig nincs szex. Sajnos ti nők fel sem tudjátok fogni milyen tényleg 2 évet eltölteni szex nélkül mert ott és akkor szexeltek amikor akartok. Munkahely hobbi sport mindegy hol vagytok szexelni vágyó férfit mindenhol találtok. Pasiként más mert ha tényleg kicsit lúzerebb az illető nyilván nem kell nektek persze félre ne értsétek nem is kötelező vele lenni csupán annyi a tanulság hogy pasiként nem feltétlenül könnyű. Nyilván kivétel van de egy fecske nem csinál nyarat ne higgyétek hogy ha a közvetlen körbyezetetekben van egy giggolo akkor mindegyiknek ilyen könnyű dolga van.


Ideje elkezdeni hogy a férfi a nőben és a nő a férfiben nem az ellenséget keresi hanem a társat barátot EMBERT mert sajnos soha de soha nem éltünk ilyen elaljasodott társadalmat mint 2019

2019. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
88%
#27: És szerinted az a normális, ha egy férfi nem szexel 2 évig, akkor lekrvázza a nőket? Meg ezt a baromsàgot, hogy a nők bárhol csinálhatják bárkivel. Ez az általánosítás szörnyű. Meg a nőgyűlölet is, ami azért alakul ki egyesekben, mert ők sikertelenek a nőknél. Nekem van kapcsolatom, és sosem a nagy menő pasikra vágytam. Külsőre se az izmos, tökéletes férfi kell (barátom se ilyen). Viszont akinek olyan a felfogása, mint aki itt ringyónak nevezi a nőket, olyannal sosem lennék együtt. Nem a külső miatt, vagy amiatt, hogy tapasztalatlan stb, hanem ez a stìlus borzasztó és undorító. Aztán csodálkozik, hogy nincs senkije. Mindenkinek magában kéne rendet tennie. Nem másokat szidni.
2019. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
5%
28, rengeteg nön vagyok túl. De az elmúlt 15 évben csak 1 csajom volt, elötte kb. 14. Megutáltam öket, mert ösztönlények. Igen, ne szexeljen 3 évig, hanem foglalja le magát. Nekem itt kezdödik a nö.
2019. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
És hogy tudja neked ezt valaki bizonyítani szerinted? Bemondásra elhiszed?
2019. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
23%

Látom te is lefoglalod itt magad aztán arra vered, hogy f***ságokat irkálsz. Remélem te se szexelsz senkivel, hiszen te nem vagy "ösztönlény". Az az állítólagos 14 nőd az rendben van, bezzeg ha egy ellenkező nemű csinálná...

Miért tartsak szünetet, a szex jó, élvezem, mikor csináljam ha ne fiatalon? Azt hiszed érdekel, hogy ösztönk***ának tartasz minden nőt aki szexel (azaz engem is)? Valószínűleg sz**os bottal se piszkálna meg egyik sem, azért vezeted le itt a frusztrációd te hulladék.

2019. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!