Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik le a nők a prostiz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a nők a prostizó férfiakat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 18:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Engem nem lehet így megkapni ugyanis a kapcsolat híve vagyok. De újat mondok, léteznek nők is akik alkalmi kapcsolatot keresnek... ezek nagy része megtalálható az említett helyeken. Prostizni az megy aki abszolut semennyire nem képes sem komoly sem alkalmi kapcsolatot kialakítani, ezek alapján nem tud olyan minimális szinten sem kommunikálni a nőkkel. Tehát valami nagyon nagy defekt van vele. Én ezért nézem le a prostizó férfiakat. Lehet lepontozni, de megválaszoltam a kérdést, amit a kedves kérdező feltett:)

És akinek nem tetszik a véleményem az ignorálja, én ezt gondolom és kész. Ja és akinek nem inge...

2019. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Jó, vannak ilyen nők, csak az a helyzet, hogy korántsem olyan sokan, és korántsem olyan könnyű őket megkapni, mint hiszed... főleg nem abban a bombanő kategóriában, amielyből a prostioldalakon nyüzsögnek a lányok. Próbáld csak ki: Menj fel a tinderre egy jóképű férfi profijával, próbálj meg felszedni egy olyan szép csajt, amilyen a te profilod férfiben.

Lehet meg fogsz lepődni, hogy a nőtársaid korántsem olyan könnyű esetek mint gondoltad.

Ja, hogy nem fogod pazarolni az idődet ilyen kísérletezgetni? Megértem. De akkor ne alkoss véleményt kb. 0 tapasztalattal légyszíves. Vagy ha mégis, hát tedd, jogod van végülis. Csak ne várd, hogy bárki, aki végigszenvedte a folyamatot, komolyan vegye a külső szögből alkotott véleményed.

2019. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Prostizni az megy aki abszolút semennyire nem képes sem komoly sem alkalmi kapcsolatot kialakítani, ezek alapján nem tud olyan minimális szinten sem kommunikálni a nőkkel. "


Nem lehet mindenki mindenben jó. Van, aki jó a nőkkel való kommunikációban, van, aki meg nem. Nem vagyunk egyformák.

2019. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!