Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik le a nők a prostiz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a nők a prostizó férfiakat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 18:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Megnyugtatlak nem csak a nők nézik le őket :D
2019. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

Én is néha elmegyek prostihoz.

És igen külsőre nem vagyok egy főnyeremény és az önbozalmam nagyon alá lett ásva az iskolás éveim alatt. De én nem is tagadom le ha szóba kerülne és tisztességesebbnek tartom mint egy csajt szédíteni egy két numeráért.

2019. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
13%

"tisztességesebbnek tartom mint egy csajt szédíteni egy két numeráért."

Fogalmad a sincs a tisztességről...

2019. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
41%
Akárhogy magyarázzátok, még szánalmasak vagytok, meg azok is, akikhez jártok.
2019. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
En voltam már nagyon stresszes volt az akkori eletem lelkileg roncsvoltam. Elmentem egy csinos lanykahoz. 2 óra beszelgetes lelkizes szex. :) ugy jöttem ki mint akit kicsereltek. Az a baj napjainkban hogy akik igazán bajban vannak nem talalkoznak jobszandekkal hanem csak meg rosszabbal.
2019. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap ki van írva ez a nyomorult kérdés, találjatok már ki valami mást.
2019. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Barnabas333 ***** válasza:
26%
Én is lenézem őket. 42f Nem vagyok jóképű de mégis volt 5éve sportos titkos szeretőm is aki után megfordultak a férfiak. Sosem fogok ezért fizetni egy nőnek...
2019. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%

A prosti egy ajandek a ferfinak.


Bar kicsit draga ajandek, sajnos....

2019. júl. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#17:

Nem mindenki ilyen szerencsés.

2019. júl. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Sok nő hajlamos totál könnyen kapható ribinek gondolni az összes többi nőt, ezért nem képesek megérteni, miért van szükségük a férfiaknak prostikra.


Nézd meg pl. ezt a választ:


"Azért nert annyira életképtelen szerencsétlenek hogy nem képesek 1 nőt felszedni. Meghívod egy italra egy buliban, dunálsz vele kicsit és már meg is van. Vagy ráírsz Tinderen. De ha az ilyen egyszerű dolgok nem mennek akkor vagy fejben, vagy külsőre vannak komoly problémák nálad..."


Ejnye-bejnye, kedves ötös, hát honnan veszed, hogy a nőket ilyen könnyű megkapni? Téged talán igen? Elég egy ital, meg egy kis duma, vagy egy tinderes üzi, és ha a pali nem bűnronda, vagy fejben problmás, akkor máris megvagy neki?

2019. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!