Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan aki fizetne azért, hogy előben nezzen egy párt szeretkezni? Esetleg itt is van olyan? Mennyit fizetne?

2019. júl. 17. 11:12
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
56%
Az attol fugg
2019. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
95%
Mindenhol akad.akár még aktívan is,de a passzív ért is fizetnek 5-10-15 öket.Csak kiverhesse ha már passzív
2019. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%
Biztos hogy van ilyen.
2019. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
78%
Ha különlegesen szép a páros női tagja és nincsenek túl messze akár még én is benne lennék ilyenben.
2019. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
88%
egyszerűbb elmenni swingerbe és ott akár 20 pár szexelését, orgiáját végignézheted, sőt lehet még be is szállhatsz
2019. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 Synesztro ***** válasza:
69%
31/F Mi szabadosabb kapcsolatban élünk a párommal, voltak 3 asok is minden részről, és nálunk is volt már pár ember, aki szerette volna csak nézni, ahogy elvagyunk, de ők mind olyan jellegűek voltak, hogy mi inkább passzoltunk. De egy érdekességet elmesélek, pont itt történt meg gyakorin. Egy 3 asos posztra reagálva rám írt priviben, egy 53 éves Lajos nevezetű illető, hogy ő eljönne egyszer, és végig nézné, ahogy mi elvagyunk, ő csak kiverné addig egy székben. mondtam neki, hogy ne haragudjon, de azért ennyire nem szeretnénk. Mire ő: "Kár, pedig ha kartad volna, a végén az én számban is végezhettél volna, úgyis rég éreztem már a g.....ci ízét." :O:O:O:O És kiderült, hogy erősen biszex. Nos mi nem, szóval itt be is fejeztük a privizést:D:D:D
2019. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
88%
Van igen.van aki az aktus alatt eli at az orgazmust,izgatja hogyan csinalja,
2019. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
88%

Én is nagyon szivesen néznék párt szex közben.

Már akit ez izgat! 😅

2019. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
84%
Én kerestem már lányt erre a célra, hogy nézze ahogy szexelek a párommal... Elég komoly összeget is ajánlottam csak a nézésért... Nem lett rá senki :/
2019. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
25%
Maga a kérdés is furcsa hogy lehet ilyen..ha egyáltalán tényleg van ilyen!
2019. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!