Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elelvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elelvezni szex közben? 20/L (többi lent)

Figyelt kérdés
Párommal közel fél éve vagyunk együtt. Az utóbbi pár aktusnál nem tudok elelvezni.. Pedig mindent úgy csinálunk ahogy az elején ugyan úgy szeretem őt stb valakivel volt hasonló?

2019. júl. 16. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy nem megy? Kívánod? Nedvesedsz?
2019. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen velem

Olyan hogy egyáltalán soha nem tudtam el élvezni szex közbe pedig akartam a másikat nagyon.

Tehát te még mindig jobb helyzetben vagy úgy érzem.

2019. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet az a baj hogy mindent ugyanúgy csináltok
2019. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár aktus nem a világ vége.Te ismered a tested.Irányítsd a barátodat,hogy jó legyen!:)De lehet,hogy csak fejben nem vagy ott vagy rágörcsölsz most már.
2019. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem pár éve volt egy nagyon gáz sztorim. Összejöttem egy lánnyal és szépen-lassan haladtak a dolgok, ahogy kell. Nem vágtunk egyből bele mindenbe, elöször a petting volt, jó volt, majd idővel közösültünk is. Aztán egyszer valamiért nem állt fel a farkam és ez kihatott a késöbbiekben is. Annyira izgultam minden szex elött, hogy mi lesz, ha megint lekonyul, hogy már féltem az estétöl. Csókolóztunk felállt, de mikor be kellett hatolnom, addigra már nem állt. A barátnőmmel beszéltem róla, mert azt hitte, hogy nem kívánom. Pedig nem így volt.

Szóval megértő volt és úgy döntött, hogy a kezébe veszi a dolgokat. Megint csókolóztunk, érezte feláll, majd egyszer csak lehajolt és bekapta, elkezdett orálisan kényeztetni, ettöl én megint beparáztam, hiszen sosem csináltak még ilyet nekem, persze tiszta feszült lettem, hogy mi lesz, ha lekonyul megint, erre meg is történt.

Aztán ez a lány kitalálta, hogy kiveri nekem, olyankor sosem ment össze, egyszer csak beleült és nem konyult le. Onnantól kezdve lett jó a szexuális életünk.

Szóval a lényeg, hogy a tudat alatt is lehet kis feszültség, ami bármire kihathat. Persze akkor még szűz voltam, semmit nem tudtam a nőkről, ma már csak mosolygok rajta, de akkor ez komoly gond volt nekem. És hála annak a lánynak, hogy nem hagyott el a legmélyebb pillanatomban sem, aki azóta a feleségem is lett.

2019. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!