Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim, elfogadnátok ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, elfogadnátok ha egy férfi kiszolgálna benneteket? A többi lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom miért,de van bennem egy olyan vágy,hogy a lányok előtt alázatosan viselkedjek.Szívesen végeznék házimunkát,de ha akarnák,akkor meg is masszíroznám a fáradt testüket,egyszóval szolgálnám őket utsításaik szerint.

Természetesen teljesen önzetlenül tenném,csak neki legyen jó. Azt is vállalnám, ha ruhámtól megfosztva kellene a kedvében járni.Mindig is ilyen voltam,ezért is keresek egy hölgyet akit szolgálhatnék.

BDSM oldalak ajánlatát nem kérem,de minden mást szívesen fogadok!


2019. júl. 14. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen elfogadnám de csak ha mindent megtennél nekem
2020. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen a pasim, kb ugyanezeket akarja. Nem zavar van hogy nekem is tetszik.
2020. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Imádnám ha találnék egy ilyen férfit😌 19/L
2020. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én barátom is végez házi munkát és meg is massziroz ha kérem,ezek teljesen alap dolgok.Parancsolgatni nem akarnék neki,max oda csapnék ostorral,ha rosszul végezné a dolgát,és erre vágyna.
2020. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

már csak azt nem értem hogy az ilyen kérdéseket miért nem törlik, nyíltan társkeresésre használva az oldalt. Másokét sokkal kevesebb okok miatt törlik.

De sok sikert neked.

2020. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!