Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek számít az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek számít az, ha egy lányban van roma vér?

Figyelt kérdés
Az anyuka roma, az apa félig magyar de benne arab vér van. Egyébként nem a tipikus cigány családra gondolok. A szülőknek tisztességes állásuk van és igényesek. A lánynak is komoly tervei lennének. Ezek ellenére is előjönne bennetek az az előítélet?

2019. júl. 14. 14:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
Számít, sőt, kizáró ok. Még ha tényleg normális is, a cigányoknak a génjeikben van a bűnözés, és a lappangó gének akár több generációval később is visszaüthetnek.
2019. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként rólam van szó. Én sem gondolom, hogy csak a hovatartozás miatt lehetne elzülleni. Én jövőre fogok érettségizni, gimnáziumba járok. Szeretnék tovább tanulni. Ezt csak azért mondom, hogy lássa néhány ember, hogy nem lehet mindenkit egykalap alá venni. De úgy látszik tanulhatok bármilyen jól, vagy lehet rajtam bármilyen szép ruha, akkor is lesznek emberek akik nem tudnak majd elvonatkoztatni attól, hogy cigány vagyok.
2019. júl. 14. 15:46
 13/23 Egyszerű srác ***** válasza:
100%

#12 Ilyen ember mindig volt, és mindig lesz. Ha nem emiatt lesz gond, akkor találnak mást.

Meg fogod találni a normális embereket.

2019. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Csernustól hallottam egyszer, a pletykákról beszélt, de elgondolkodtató lehet. Szóval, azt mondta, hogy nem kell érdekeljen az, hogy mások milyennek látnak, mit mondanak, mit találnak ki rólunk. Semmi közünk hozzá, ezek az ő gondolataik. Attól, hogy valaki állít rólunk valamit, az még nem lesz igaz ránk.

Igaza van, mindenkinek joga van a saját rasszizmusához, szabad országban élünk. Nekem és neked meg jogunk van ezt magasról lesz*rni és vígan élni.

2019. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"De úgy látszik tanulhatok bármilyen jól, vagy lehet rajtam bármilyen szép ruha, akkor is lesznek emberek akik nem tudnak majd elvonatkoztatni attól, hogy cigány vagyok."

Ezt köszönd a többi cigánynak!

2019. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Alig van a városban cigány ahol élek, viszont akik cigányok ők finoman fogalmazva nem a legértelmesebb fajták tehát az előítélet szerintem jogos. Viszont ha azt látom egy cigányon, hogy tanul és érdekli a jövője akkor arra elismerően néznék. Viszont te csak "félig" vagy cigány tehát így az előítélet is gyengébb. Ha egy cigány rendes azzal nincs bajom.
2019. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem jönne elő.

18/F

2019. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha velem őszinte,megbízható,engem nem zavar. Sőt külsőre igazán bejövős is lehetsz. 😘
2019. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Igen, lennének előítéleteim, mint ahogy azt is elfogadom hogy velem szemben is vannak előítéletek bizonyos megjelenési jegyeim miatt. De ezen nem sértődöm meg, hanem próbálok bizonyítani. Ha dupla erőfeszítésbe telik mint másnak, akkor is. Neked is ezt javaslom
2019. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!