Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek számít az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek számít az, ha egy lányban van roma vér?

Figyelt kérdés
Az anyuka roma, az apa félig magyar de benne arab vér van. Egyébként nem a tipikus cigány családra gondolok. A szülőknek tisztességes állásuk van és igényesek. A lánynak is komoly tervei lennének. Ezek ellenére is előjönne bennetek az az előítélet?

2019. júl. 14. 14:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Imádom a roma lányokat. :)
2019. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2019. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%

ha normális azt bebizonyithatja 10másodperc alatt egy kis beszélgetéssel. ha nem úgy kommunikál hogy "dik háá more". akkor nem lesz bennem semmi előitélet


28f

2019. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ilyen emberekkel nem létesítek semmilyen kapcsolatot.
2019. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%
Imádnék egy ilyen egzotikus lányt! :-)
2019. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem

19/F

2019. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Egyszerű srác ***** válasza:
91%

Az előítélet a legtöbb esetben nem ez ellen irányul.

Engem ezek alapján nem zavarna.

2019. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem számítana hogy van benne egy kis roma vér, talán még izgalmassá is tenné a dolgot. Az a lényeg amit írtál, hogy a szülők is tisztességesek, és rendes legyen a lány is. Szóval bennem nem lenne csak emiatt előítélet.
2019. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 tomi35 ***** válasza:
65%
Nálunk az anyuka roma, az apuka én vagyok. A lányunk 13 éves, eddig kitűnő tanuló, kiváló sportoló volt, áradoztak róla a tanárok.Most züllik, fiúzik, cigizik, lógott a suliból,falcol brahiból, rendőrök hozzák haza, két tárgyból kell pótvizsgáznia stb. Pedig anyuka már rég a lecsóba, így példás nevelésben részesülhetett.Tehetetlen vagyok.feladtam. A vér nem válik vízzé, mondhatnak akármit a tisztelt szakemberek, a genetika elsöpört mindent.Mindenkit lebeszélnék az effajta keveredésekről.
2019. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Egyszerű srác ***** válasza:
48%

#9 Érdekes történet kedves válaszoló, de nem vagyok biztos benne, hogy köze lehet ennek a származáshoz. A közeli környezetemből is tudnék hasonló példát hozni, csak épp minden fajta roma származtatás nélkül.

Ez már inkább generációs probléma.

2019. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!