Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Melyik mellbimbóudvar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik mellbimbóudvar jön be jobban? Nagy, barna terebélyesebb mellbimbóudvar vagy kisebb (kb. mint a fériaké) rózsaszinű mellbimbóudvar? Most egyáltalán nem a mellméret a lényeg!

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 04:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagy barna. Főleg ha duzzadt is egy kicsit!
2019. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Ha a kisebb jönne be, a sajátomat nézegetném a tükörben. Ennyi.
2019. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nagy, de rózsaszín. Olyan is van, kedves kérdező, miért hagytad ki a felsorolásból? 😄
2019. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Hát, nem tudtam hova írjam ki a kérdést. Amúgy én nő vagyok, a félreértések elkerülése végett, és női mellbimbóudvarokról kérdeztem.

Igaz, abba valóban nem gondoltam bele, hogy lehetnek méret és színtámenetek :D Azért írtam ki a kérdést mert a tegnap esti partin az egyik kolléganőm azzal dicsekedett, hogy már férfiak ezreit hódította meg a mellével, higgyük el, az övé a tuti, büszkélkedett stb. Egy ízben amikor kiment mosdóba előrehajolt és megláttunk mindent a blúza alatt mert nem volt rajta melltartó. Azon tanakodtunk barátnőmmel, hogy mitől olyan különlegesek a mellei? Méretben kicsit nagyobb és akkora mellbimbóudvara volt mint egy sajtostallért és nagyon barna. A barátnőmé olyan mint az enyém (voltunk már közös zuhanyban koliban), nem nagyobb mint azokon a képeken amit az egyik válaszoló posztolt. Érdekelt minket, ezért írtam ki.

2019. júl. 14. 00:33
 15/22 anonim ***** válasza:
Mindkettő, de ha választani kell, inkább a nagy, barna. F 41
2019. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nagy(duzzadt,sötét) bimbóudvar ne túl nagy bimbókkal.
2019. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mellbimboudvarú mellek jönnek be nagyon izgatoak számomra!!
2019. dec. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Gyerekek ma láttam ám nagy mellbimbóudvart! Egészségetekre eddigi hozzászóló, nagy mellbimbóudvart kedvelő férfiak! Akkorát láttam, hogy olyan volt mint egy rojtos parizer! De jó, hogy nektek kell szeretni az ilyesmit és nem nekem nőként!
2020. júl. 12. 17:01
 19/22 A kérdező kommentje:
fúúúúj
2020. júl. 12. 17:01
 20/22 anonim ***** válasza:
Kinek mi, de nagyon erotikus tud lenni, ha az udvar és a bimbó is nagy. 33/F
2020. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!