Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki milyen perverzségeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen perverzségeket csinál a párjával? Ötletek?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezném, komolyan, hülyeséget én is ki tudok találni.

Én és párom jól szituált,30 évesek vagyunk és elég sok mindent kitaláltunk már mert szeretjük a "perverzségeket"

Egyúttal ötletet is szeretnék kapni mert nincs új már amit kipróbálnánk.

Ha érdekel másokat leírom mit próbáltunk már ki.

Köszönöm



2019. júl. 12. 15:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De hat nem is neked kell szeretni,hanem a csajodnak! :o ugy ertettem :)
2019. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

KÖszi.


Prosztata masszázsra gondoltunk már de egy ujja is kicsit bedugva sem jó már nekem :S kellemetlen. Pedig a nyalást azt élvezem úgy mint a szopást.

Én el nem hinném ha ezt más mondja nekem, de ahogy egyre többet volt fenék nyalás, egyre jobban élvezem. Hihetetlen, hogy ott is feltudja élvezetként fogni a test az ingert.


Az energiaital meg kb semmire csak más nem volt.:D aztán próba :D

2019. júl. 12. 21:15
 13/19 anonim ***** válasza:

12: A fenék nyalást mi is preferáljuk, nekem a kedvencem az, mikor veri a farkam a feleségem és közben nyalja a fenekem.

Az energiaital helyett próbáljátok ki a punciba a pezsgőt, a párom imádja.


Amúgy én ügyvéd vagyok, a párom meg egy nagy multinál felsővezető :DDD

2019. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyszer egy barátnőmmel mindenféle gasztro-erotikus játékokkal kísérleteztünk, igaz, néha röhögésbe fulladt egyik-másik, mert nem úgy jött össze, ahogy képzeltük. :)


Mivel betegesen imádok nyalni, azzal játszottunk, hogy a punciját bekente különféle ételekkel, én pedig totálisan tisztára nyaltam. Próbáltuk a kefirt, mézet, tejszínhabot, ketchupot, vaníliás krémtúrót, stb... Olyan is volt, hogy feldugtam neki egy egy keménytojást, ő kitolta, én a nyelvemmel minél mélyebbre visszatoltam, aztán ő megint ki, én megint vissza. Olyan is volt, hogy egy félbetört, meghámozott sárgarépát fogtam a fogaim közé, és úgy "dugtam" vele, hogy amikor épp betoltam, az ajkam teljesen rásimuljon a puncijára, kicsit nyalogattam, aztán ki-be húztam a fogammal a répát, sokáig, míg totál fel nem izgult és el nem élvezett.

2019. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%
Próbáljátok izzó vassal fűszerezni az érzékeket, az már csak elég perverz, nem?
2019. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszi, a pezsgőt hogy gondoltad? :O haha


Nem számít az ki milyen posztban dolgozik, ettől nem lesz aberrált egy ember mert csak nem simán szexel.

Ez nem pedofília meg emberölés...

Én is az átlagnál magasabb életszínvonalon élek saját vállalkozásom van hálistennek.


A kajás cuccok nem rossz ötlet csak annyira nem hoz lázba sem. De ott tényleg van választék hehe


15.-nek :

Előbb a seggedbe dugom az izzó vasat, utána bevállalom énis :P

2019. júl. 13. 11:29
 17/19 anonim ***** válasza:
Óókkécícaa :)
2019. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Büszkélkedni jöttél ide, nem kérdezni, de ok nélkül, messze van ez még a "mindenhez", fiatalabbként is több dologban volt már részünk egymással a párommal, mint amit itt írtál.


Amik neked a szűkös listára felkerültek, érezhetően részben csak azért, hogy hosszabbra nyújtsad, de nem is volna rajta helyük igazából. Análba élvezés, arcra élvezés, szexvideó, szex közben pofon?

Amiket felsoroltál, azoknak is egy részét úgy, hogy _nem_ csináltad, nincs ujjazás, az ő részére fenékujjazás, anál sem, és bármit mondtak ötletként, arra is azt mondtad, nem izgat.

Ahogy mondtam, de nem is kérdezni jöttél ide.

De olvasd el a korábbi, hasonló témában írt válaszomat, és rájössz, messze van ez még attól a véghez ért lehetőségektől, ahova te helyezed büszkén.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2019. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Lol, csinálj már versenyt belőle te szerencsétlen :D
2019. szept. 1. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!