Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez? Lentebb bővebben

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Lentebb bővebben

Figyelt kérdés

Nem ertem h miert van az, h ahany sraccal csokolozok (ne gondoljatok ribinek, mert az evekrol beszelek) az mind nyelves csokkal kezd. Konkretan betor a szamba. Nincs az a szenvedelyes erzes amikor meg elosszor csak lagy puszikat, kesobb csokokat valtunk. Nem, mar rogton a nyelvevel matat a szamban.

Nem tudom ez miert van. Miert gondoljatok azt fiuk h ez a jo? Lanyok ti is eltetek mar meg ilyet?



#nyelves csok #francia csok
2019. júl. 11. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én arcrapusziról szoktam szájrapuszira váltani,és úgy jön a csók 🤷🏼‍♂️
2019. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csók az nyelves, a többi puszilkodás.
2019. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom h nem lehet nyelves, csak sztem elsore sok igy ratorni egy lanyra
2019. júl. 11. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

ilyen otrombán csokolozo, nyelvvel nyomuló lány is sok van.

Általában leállitom őket es ha nem fogékonyak a kifinomultabb csokolozasra akkor kuka, mivel akkor szinte biztos hogy a szex egyéb területein is ilyen szerecstlen

F

2019. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Nekem eddigi csók partnereim többsége nem ilyen volt.

Én sem szeretem ezt a "letámadást"

Örülök, hogy nem sok ilyet fogtam ki.

L.

2019. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy a nyelvedet a másik szájába teszed, ugyanúgy egy következő fokozat az intimitásban. Előbb biztosan csak az ajkak találkozhatnak...
2019. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Te is szépen beszélsz a nőkről. Az ilyen pasikat kellene a kukába dobni!


L

2019. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig a csók legjobb és legfinomabb része, amikor a partnerem ajkait kóstolgatom. Balról jobbra, jobbról balra, alsó ajkak, felső ajkak :-) Imádom érezni a puha száját. Ízlelgetni, kóstolgatni, finoman az ajkaim, a fogaim közé venni. Persze, a nyelvét is imádom. De az ajkak... Le lehet szólni érte, de jóval 40 felett még mindig imádok érzékien csókolózni.

:-)

2019. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!