Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan meglepő a nőnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan meglepő a nőnek, hogy egy férfi egy idő után szexelni is akár vele?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk, ismerkedtünk, úgy éreztem közelebb kerültünk egymáshoz. Miért tartja korainak a szexet? 2 évig kerestem, már nagyon vágyom rá.
2019. júl. 10. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ mennyi ideje ismerkedtek

Pláne ha szűz

De ha nem is az, akkor se várd el, hogy teszem azt, cssk mert jó veled beszélgetni, már nyíljon a láb

Legyél türelmes

2019. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Az attól függ mióta ismer ő téged..
2019. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

És mennyi ideje találtad meg és ismerkedsz vele?

Az hogy meddig kerested nem számít...

2019. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Ha most nem akar szexelni veled, akkor te mar a friend zone-ban landoltal baratom, itt az ideje, hogy ne pazarolj ra tobb idot. Inkabb olvass rational male-t, hogy kikupalodj.
2019. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2 évig kerestem, már nagyon vágyom rá.


emiatt a mondatod miatt, mert nem RÁ RÁ vágysz, hanem kanos vagy és végre találtál valakit akivel szívesen szexelnél.

És ez bosszantó

2019. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!