Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben mennyit szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben mennyit szoktatok beszélni?

Figyelt kérdés
Beszéltek közben a párotokkal?
2019. júl. 9. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Vicceket szoktunk mesélni egymásnak
2019. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szűz vagyok, de mindig úgy képzeltem el, hogy barkóbázni fogunk közben.
2019. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a kérdést nagyon sokszor el szokták viccelni, pedig nem egy elhanyagolható téma. Persze itt azért vannak egyéni különbségek, van, aki többet beszél, van, aki kevesebbet. Szerintem egy egészséges egyensúlyt érdemes megtartani, hogy ne az aznapi ebéd legyen pl a téma menet közben, de ami odavág, szerintem még csak fel is tudja dobni a szexet. Miért ne lehetne hangot adni annak, ha valami tetszik? Miért ne lehetne közben egy-egy szóval odasúgni valami dícsérő, igenlő, kedveskedő dolgot? Sokszor szex közben nagyon izgató tud lenni egy "ne hagyd abba", "imádom amikor ezt csinálod", stb.
2019. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Mi mindig az aktuális időjárásról beszelunk közben.. Viccet félretéve ugy rendesen nem, es szerintem senki más sem, vagy ha igen akkor kevesen. En a barátommal max olyanokat szoktunk csinalni hogyha nagyon durva akkor kicsit csúnyán beszélek neha, esetleg mondom hogy kicsit lassabban, vagy epp gyorsabban ha ugy van, akkor itt mar kerdezheti o is neha hogy nem e faj e, a szeretlek szó ilyesmi, esetleg a valtsunk e pózt akkor jon hogy melyik..de konkrét beszélgetést folytatni csak úgy, (ha erre gondoltál) sosem.

17l

2019. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!