Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok beszélni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok beszélni szex közben, ha igen pl miket mondtok? Kíváncsi vagyok ez mennyire általános.

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Mi lesz a vacsora?
2018. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon szeretek beszélni közben, és izgat ha a másik is beszél. Főleg olyanokat, hogy mennyire jól csinálja, vagy mit csináljon, vagy miről fantáziálok, mit fogok hamarosan csinálni vele. (F)
2018. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Általában deriválunk hangosan
2018. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem szoktam (valahogy nem jönnek olyankor a szavak) de szeretem ha hozzám beszélnek közben
2018. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Átbeszéljük hogy mi történt aznap
2018. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1 pasival volt eddig dolgom, aki vegigdumalta az egesz szexet. Ilyeneket kerdezett, hogy tulajdonkeppen miert fekszek le vele (utolag fogalmam sincs amugy), egesz ejszaka szexelunk-e, milyen regen szexeltem, stb. Legszivesebben betomtem volna a szajat.
2018. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ex barátnőm biszex volt, ő szívesen részletezte naturalista módon a csajos kalandjait, miközben dugtam. Olyan átéléssel mondta hogy azt hittem hármasban nyomjuk.
2018. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak tanulo baratnom allandoan azt sugja a fulembe, hogy tedd be tovig az os pubishoz. Nekem is fura:d
2018. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szavaknak meglepő erejük van. A lányoknak nyugodtan lehet mondani akár vadító dolgokat is, mert segít nekik az orgazmus elérésében. Ugyanezért viszont a fiúknak vigyázniuk kell, mert hamar véget érhet a szeretkezés, ha a kimondott szavak erotizálják őket.

Én pl. nem bírom egy pillanatig sem tovább, ha meghallom: - Most-most-most!

Ha pedig gyorsítani szeretne a nőm, azt súgja a fülembe: -Ezért leszoplak, ahogyan a legjobban szereted... Ennek mindig megvan a hatása!

2018. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!