Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés

Hogyan mondjam el neki, hogy nekem a borotválatlan pénisz jön be és egyáltalán nem vonzó számomra, ha leszedi, hogy ne sértődjön meg? Az a baj, hogy túlságosan elterjedt ez a csupasz téma, de számomra egyáltalán nem férfias, sőt egy kicsit még taszít is. Egy férfival szeretnék játszani, nem egy kisfiúval... Csak sajnos fordított esetben nekem is nagyon rosszul esne, ha egyszer csak közölne velem egy ilyet, ezért nem tudom hogyan kellene utalnom rá, hogy maradjon egy kicsit férfias ott alul... Persze, nem kell dzsungelnek lennie, de ne nézzen ki úgy, mint egy kisfiú. Ötletek?


19/L


2019. júl. 8. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nyilat ne formázzon belőle, mint az egyik srác az Inbetweeners-ben? :D


De nem jó, ha nincs. Nem jó ha van... Akkor?

2019. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van köztes út. Simán beszélni kell róla.
2019. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te még ne pasizz szerintem... egyidős vagyok veled, de arra 17 évesen megtudtam kérni a páromat hogy:légyszi, ne borotváld le a f.rkadat, mert nekem az nem jön be. Ha nem kényelmes neki csak ha leszedi az megint más téma, de nálad a kommunikációval van a probléma.
2019. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a kommunikációval van gond, egyszerűen csak nem szeretném megbántani, mert tudom, hogy érzékeny mindenre, mert önbizalom hiányos. És mivel szeretem, odafigyelek arra, hogy még véletlenül se bántsam meg vagy okozzák fájdalmat.
2019. júl. 8. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy férfias lenne szőrös farokkal, és téged még jobban izgatna.

Amúgy meg, ha ezen megsértődik tényleg el kellene gondolnod egy Férfin ahelyett a "kislány" helyett, akinek mostanában a farkával játszol

2019. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond már h ezzel megbántanád, ha azt mondanád neki h téged jobban felizgat az ha hagy egy kis szőrt odalenn.

Ha emiatt is megsétőik akkor neked nem pasid van hanem csajod!

Még én csaj létemre sem sértődnék meg ezen, ha a pasim szóba hozzná h mi hozza mégjobban lázba őt.


L

2019. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!