Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik miért szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik miért szeretitek a lovagló pózt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Mert jó érzes mikor a csaj ráfeszít a farkadra és közben ott ugrál a szemed előtt a mellei és közben még a fenekét is markolászhatod

3in1

2019. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem szeretem, bdsm sem tetszik, mielőtt megínt rám írnának az itteni lányok.
2019. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
jó a látvány és kényelmes.
2019. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

nekem ezt mondta egy pasi:

alul van, kényelmes neki, alig van dolga, a nehezét a nő elvégzi amikor a pasit kivégzi :)

2019. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

én szeretem és a BDSM-et is, igaz a lovagló póz eléggé hátul van a kedvencek listáján


ha fáradt vagyok, akkor preferálom főleg, jó érzés mind a sima, mind a fordított és az is ha én mozgok ebben a pózban, de nem a kedvenc


talán az lehet az oka, hogy jó érzés és ugye kényelmesebb olyan téren, hogy a lány mozog főleg, meglehet markolni a partner seggét, mellét, lehet látni az arcát is

2019. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem jöhet a lovagló póz,akár egész éjszakán át is
2019. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Az a legjobb amikor alulról én meg lökök felfelé amikor a lány érkezik bele,hatalmas orgazmust szoktam vele okozni! Imádom 🤗 F
2019. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre csodálhatom az arcát, a mellét és a szép testét, és még nem is kell megerőltetnem magam.
2019. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert pihenhetek miközben élvezhetem is .
2019. júl. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
addig se kell semmit se tenniük
2019. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!