Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mennyire taszító a 85G...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire taszító a 85G mellméret?

Figyelt kérdés
Képet nem küldök senkinek. Neten találtok képeket. Amúgy nem vagyok kövér vagy ilyesmi. (176cm 63kg)
2019. júl. 8. 12:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
54%
Jo lenne egy kép illusztrációnak. Láttam már párat de ezek a betük kinaiak
2019. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Nem nagy ördöngősség beírni a gúgliba, hogy 85g mellméret 😃
2019. júl. 8. 13:11
 13/42 anonim ***** válasza:
0%
Pedig ezt látni kell ahhoz, hogy megítéljem, a formáján is sok múlik. (Egyáltalán nem azért mondom ezt, mert a te cicis képedre izgulnék, a neten annyi képet találok ciciről, amennyit akarok). Nekem speciel bejönnek a nagy mellek, nem baj, ha kicsit lógós. 32/F
2019. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Persze hogy lóg, ennél kisebbek is lógnak.

Nyilván ez nem mindenkinek tetszik, valószínűleg pont a lógás miatt, de szerintem ne kisebbítsd (kivéve ha egyéb panasz van, fáj a hátad stb). Mert előbb utóbb találsz egy pasit akinek meg pont hogy nagyon tetszeni fog.

2019. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Mütét az nem éppen hogy elrontaná? Tényleg annyira lóg?
2019. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
#15 Szerintem igen. Meg tényleg fáj a hátam is tőle, hason feküdni nem tudok, a strandon mindenki bámul. Mi lesz ha egyszer terhes leszek? Egy fél falut tudnék szoptatni ekkora mellekkel 🙄
2019. júl. 8. 13:21
 17/42 anonim ***** válasza:
62%
semennyire,imádom,ha lóg akkor is.f
2019. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
62%

Hát, te tudod, ahogy érzed...

De továbbra is, ha konkrét véleményt szeretnél, akkor látva lehet megmondani :).

2019. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%

1. A mellméretnek nincs köze a szoptatáshoz. Ekkora mellel is előfordulhat, hogy nem lesz majd tejed.


2. A pasiknak csak addig lesz túl nagy és lógós, amígy te annak érzed.

2019. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
38%

19 vagyok, folyt.


Az enyém is ekkora, és onnantól, hogy én magam megszerettem, csak olyan pasik találtak be, akik megőrültek érte. Még azok is, akik előtte azt mondták, hogy ők kismellpártiak.

2019. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!