Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy fiú nem szereti, ha szájjal csinálják neki?

Figyelt kérdés

A mostani párom nincs oda az orális szexért ami nekem nagy szívfájdalmam, mert imádtam csinálni, és az előző barátaim szerették is.


A mostani barátom már az elején kikötötte, hogy nem szereti, maradjunk a sima szexnél. Mondtam neki, hogy majd meglátjuk mennyire tetszik neki ha én csinálom. Mélytorkoztam, mindent csináltam, én nagyon élveztem, ő is elélvezett a számban, mégis azt mondta utána, hogy nem, nem szerette meg... Mikor kérdeztem, hogy miért, csak annyit mondott, hogy ő azt szereti ha ő kényeztetheti a másikat, és ő szexelni szeret.


Nem is akartam nagyon belemenni a témába, de nekem furcsa, hogy egy férfi ne szeresse, hát van aki prostituálthoz is csak azért megy, hogy lesz...ssa magát. Engem ez eléggé bánt, eddig nem panaszkodott rám senki, és... Na nem értem ezt... Vagy tényleg vannak férfiak, akik nem szeretik?


21/L


2019. júl. 8. 07:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Létezik, miért ne lehetne ilyen ember

19/F

2019. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én páromnak ügyesebb a keze mint a szája.Mással meg nem próbáltam.
2019. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!