Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fekete pasik mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fekete pasik mennyire tartják szexinek a fehér lányokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon, foleg a szokeket.
2019. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

Ellentétek vontak egymás

3 csajszi ismerősöm van akinek néger a férje

Mindnél vann mßr 3-4 gyerek szépíródnak mint a patkányok még a cigányok

2019. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert a fehér lányok szeretik a nagy vastag fekete fa....t! Ha fáj nekik, akkor is akarják, az más kérdés h utána nem bírnak lábra állni, meg tágak, de megvesznek érte, meg a kíváncsiság!
2019. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Es a hosszú, barna hajúakat? :D
2019. júl. 6. 18:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Szaporodnak
2019. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A hosszú barna hajúakat én szeretem, de én fehér vagyok ;)
2019. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Egyértelmű, ez már ilyen bosszú dolog is, hogy a fekete megszerzi magának az egykori elnyomóját, vagyis történelmi okai is vannak, genetika, és ügye a mostani fehérek meg hagyják "mert mennyire huu de nagy neki, meg izmos, meg áhhhhhh" persze, régen is volt ilyen, csak azokat kivetette magából az egészséges társadalom. Nem vagyok náááccci, a feketék is így gondolkodnak, sőt afrikába az albínó gyerekeket ölték, sőt pl. Dél-Afrikába van egy néger kultúrális zene, ami szövegébe benne van, hogy "öld a búrt" (búr=holland telepes). Szólval ja, érdekes ez a diverzitáson meg a trendiségen cukiskodáson túli valóság..
2019. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

Utolsónak is igaza van vhol!

De a fehér csajok imádják ha rommá kúrják őket..

2019. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el milyen idióták vagytok.

Komolyan azt hiszitek, hogy minden feketének nagy a pénisze??

Akkor elmondom, hogy náluk is van kicsi, átlagos és nagy, pont ugyanúgy mint a fehéreknél.

2019. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak megsúgom,hogy a szép fehér bőrű lányokat a fehér férfiak is imádják.Nem egy megjegyezte már,hogy milyen szép fehér vagyok.Jó,ilyenkor nyáron nem egyenletes a bőrszínem.
2019. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!