Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szőrös még manapság is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szőrös még manapság is néhány férfi?

Figyelt kérdés
Egy fiatal férfi esetén a szőrös hát szerintem kifejezetten igénytelenség.
2019. júl. 4. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#5: "Elég ha odalent szőrtelenít. Felőlem farkasember is lehet."

Chewbacca csupasz ágyékkal. Az ám az esztétikus látvány... :)

2019. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

Mert ha egy férfi szőrős(nem túlzottan, csak max ott ahol kell) akkor tűnik igazán férfinak.


De tény h a szőrős hát elég taszító tud lenni.


L

2019. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Mert természetes. A nő is lehet szőrös, főleg a punci dzsungel!


28F

2019. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

én pont ezt hiányolom, a szőrt a férfiakon, se szakáll, se mellszőrzet. csupaszok. és nekem ez az undorító! egy férfin legyen szőr. persze,nem a dzsungel fajta. de ha csupasz az eléggé férfiatlan!

egy NŐ

2019. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
14-es, vagyunk még egy páran azért, akik szőrösek. :))
2019. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 ZoltanAnglia ***** válasza:
67%
Azert vannak meg szoros ferfiak, mert nem mindenki buznyak meg. (meleg vagyok jomagam) . Eleg primitiv vagy, ha az igenytelenseggel vagy koszossaggal parositod, azt, hpgy valaki nem sorteleniti magat. A szorzet akkor lesz budos, ha nem furdesz, mintahogy a bor is.
2019. júl. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Én nőként a szőrös férfiakhoz vonzódom. Szerintem taszító, ha egy férfi csupasz, mint egy kisbaba.
2019. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem elég szőrös a hasam sajnos vagy nem sajnos, lent borotvalom meg hónalj stb, viszont hasam nem borotvalnam le, nem leszek szőrtelen kisfiu. 20/F
2019. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!