Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a férfiak képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak képesek a szexualítâst tanulni?

Figyelt kérdés

Mert eddigi tapasztalataim alapján nem igazan hajlanak arra h tanuljanak. Se új technika, pozició, se semmi.

Max 30 percet szânnak rá és ennyi.

Nemelyik csoda h egyedül be tudja rakni.

Ez mind a 30-40 es korosztâlyban....


2019. júl. 4. 14:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vagyunk néhányan akik azért igen, sőt kifejezetten szeretek új dolgokat kipróbálni, kísérletezgetni és játszani a partneremmel. :)

30/F

2019. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Képesek, igen. Leginkább attól függ, hogy mi tudsz kihozni belőlük. Vannak menthetetlenek, akik akkora ásznak képzelik magukat, hogy semmi mást nem csinálnak az általuk betanultakon kívül, de őket már az ismerkedési szakaszban ki lehet szűrni.
2019. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
volt itt egy kérdés nem olyan rég, hogy szoktál-e intim videót csinálni:) nos, én egész fiatal korom óta csinálok a dugásokról videót és mondhatom tanulságos látni a fiatalkori önmagamat, ahogy lerendezem a szexpartnereimet. sokat fejlődtem, csiszolódtam technikában. azt viszont szar látni hogy milyen jó testem volt 20 éves koromban:(
2019. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A kedves videózós válaszoló aktusait szívesen kielemezném.

Van aki akar és képes is tanulni de mint mindenhez ehhez is két ember kell,erre valóak a távolkeleti lingam,yoni,tantramasszázs technikák,van aki nem tud és nem is akar tanulni.

2019. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Huuu

Nem olyan fapina vagyok, fontos a megfelelo szexualis kultura nekem.

Ismerkedesnel ne csak a dugas... Ezer mas is van amirol lehet beszelni.

Nem nem lehet bemeselni nekem semmit sem. Nem ugrok fejest az agyba. Inkabb az ilyen pasinak nemet mondok.

Ha mar az elso kapcsolatfelvetelnel ez a tema akkor szia van.

Persze beszelhetunk rola marmint a szexrol de konyorgom ez nem a legfontosabb az elso randin!!!

Plane ha komoly kapcsolatban gondolkodik vagyis ezt mondjak... Hahaha 😕

2019. júl. 4. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!