Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik 2-5-7 éve beírták ide a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 2-5-7 éve beírták ide a saját szüzes kérdésüket, azoknak azóta sikerült valami?

Figyelt kérdés
Biztos nemcsak most van sok ilyen szüzes kérdés, hanem régebben is volt. Aki azóta is olvassa a GYK-t, kérdező szűzként sikerült-e előrelépni? Ha igen, hogyan és mikor?
2019. júl. 3. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Még anno amikor Jaguár Warrior meg a többi jó arc skac ja és Költőnő? volt itt még jelen az oldalon akkor volt ez nagy téma, persze akkor az említett felhasználók miatt nagyon élvezetes volt itt olvasni, milyen érdekes, hogy én akkor tízen nem tudom hány évesen soha nem tettem fel itt kérdést. Ám nekem azóta sem jött össze senki, mivel nem is kerestem :D .
2019. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak hogyan találhatnék dominát kérdéseket írtam ki 6-7 éve, és találtam. Nem itt.
2019. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Ezért ugatom állandóan higy aki 20-22 éves koráig nem hozza össze annak nem is sikerül soha.
2019. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3: nekem 23 évesen sikerült, de most is lehet, hogy lenne egy kolléganő, akit le tudnék varrni, ha szükségem lenne rá, a szűztelenítésre.


28F

2019. júl. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!