Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság már szinte az összes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már szinte az összes férfi az ilyen állandóan tökéletes macákat hajt?

Figyelt kérdés
Hogy lehet így egyáltalán szexpartnert keresni egy jól kinéző, de nem cicababa lányként?
2019. júl. 2. 16:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező! Ezen az oldalon lesben állnak az ilyen beteg barmok, hogy mikor írhatnak valakinek.
2019. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
25%
Hiába pontoztok le, ha választani lehetne egy átlagos és egy szép nő közül, minden férfi a szépet választaná, ha az már egy kicsit is szimpatikus neki belsőleg is. Ez az igazság, ezen nincs mit vitatni!
2019. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is a cicababa jön be, napbarnított bőr, színes nagy műkörmök, felfújt cici és száj, és legyen még pénze is. Stílusra meg legyen flegma és lekezelő, azt szeretem legjobban.
2019. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"Kérdező! Ezen az oldalon lesben állnak az ilyen beteg barmok, hogy mikor írhatnak valakinek."


Igen, pont ez a baj. Azok a nők, akik jönnek ismerkedni, kb fél perc alatt le vannak lombózódva ettől a felhozataltól. Ettől ők elmennek, az igény meg marad a nőkre. Ilyenkor jönnek a ratyik, akik kikuncsorognak emberekből képeket, infókat, hogy aztán megzsarolják. A pasi pedig annyira szeretne hinni: majd a gyiken becsajozik.


Az egyik ember a szőrös lábát küldte el, szerinte ezt szeretik a csajok


Úgy látom, sok itt a potenciális áldozat.

2019. júl. 2. 16:30
 15/23 A kérdező kommentje:

Kiírtam a topikba, hogy csak kísérlet volt.


Még azóta is jönnek üzenetek a kiéhezett kanoktól...

2019. júl. 2. 16:33
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
igen én ilyeneket szeretnék dugni, csak nem jön össze. még a rondább nők sem. igaz van feleségem (az is ronda) de azt már unom.
2019. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Írj ide, nefélj lesz udvarlód bőven 😂
2019. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Már bocs kérdező de szerinted milyen mi jön ide ismerkedni? Semmilyen ezt csak azok képzelik akik rad írtak kanis szűz perverz stb. Itt a szex részlegen ha van 10-20 igazi női válaszoló akkor bőven sokat mondtam....


Aki meg az ilyen kérdésekből nem vágja le hogy kamu annak már tök mindegy.... ordít róla hogy fiú írta, mivel itt nincs nő , kettő ha lenne se állna így a dolgokhoz.

2019. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Utolsó: én tudom, de látod, 25 levél.. ( mióta kiírtam, hogy teszt volt, azóta jött még 3 ismerkedős levél...)


Szóval igen is,ha pár ember látja ezt és elgondolkozik, már megérte csinálni.

2019. júl. 2. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!