Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése. Dobjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése. Dobjak be előtte egy pohár bort?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy ne jöjjön össze esetleg azért, mert fáj. A srác 40 éves, tapasztalt, figyelmes és kívánom őt. De mi van, ha fáj és emiatt nem sikerül?

Legjobb barátom, szeretjük egymást, de nem lesz második alkalom, mert külföldre költözök. Azt akarom, hogy megtörténjen és amennyire csak lehet, tökéletesre kihozni az éjszakát.

Na szóval, egy kevés alkohol segíthet? Vagy inkább csak akkor, ha elsőre nem sikerül?


2019. júl. 1. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Jaja :).
2019. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Jobban ellazit ...
2019. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Segíthet, de azt hittem, férfi kérdezi, nekik kell valami teljesítménynövelő.


28F

2019. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Srác 40 évesen? :)


Nem muszáj egyedül innod,majd ha elmész a pasihoz akkor biztos h megkínál vmi itallal, és ha a pasi tapasztalt akkor biztos tudja h h kezeljen egy szűz lányt. Ne parázz rá.


L

2019. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ZoltanAnglia ***** válasza:
40 eves ..es srac? Buznyak vagy? ....mert azok mondjak 50 evesen is maguktol.
2019. júl. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok és nem 40 éves.
2019. júl. 2. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!