Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon fájhat a szûzesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fájhat a szûzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
18 lány
2019. jún. 29. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fájt nagyon, de ez mindenkinek más.


L

2019. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki élvezi is. A szülés, az fáj.
2019. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez függ több dologtól is pl ha rendszeresen maszturbaltal akkor kevésbé fog fájni... na meg hogy a partnered hogy készít elő mert ha egybol be dugja azt vad szex lesz akkor tud fájni. De ha szépen el nyújtja az elő játékot nyalas ujjazas akkor kevésbé fog fajni...
2019. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem se fájt, csak egy picit. mondjuk én tényleg sokat maszturbáltam elötte meg amúgy is:)

38N

2019. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót, sokat segít a szűzességgel kapcsolatos kérdésekben.

https://www.youtube.com/watch?v=ORPdaffxOtY

2019. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akár nagyon is fájhat ha nagyon rosszul csinálják, és akár teljes mértékben fájdalommentes és élvezetes is lehet ha jól csinálják. Ez a partner hozzáállásától tapasztalatától függ. Szerintem ideális ha idősebb és tapasztaltabb partnerrel próbálod ki, de a szerelem is sokat segíthet a bizalom kiépítésében és az ellazulásban.

Az ellazulás nagyon fontos. Ez aggódás és stressz mentességet jelent, nem pedig azt hogy milyen ernyedten fekszel az ágyon.

Ha nincs rá partnered szívesen segítek mert én is csak egy disznó férfi vagyok. :D

32F

2019. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ideális ha idősebb és tapasztaltabb partnerrel próbálod ki

Ha nincs partnered szívesen segitek.... 32F...


Uristen... ne legyetek ekkora csöves bánatok egy nő sem fekszik le főleg nem egy szuz egy nyomorékkal...


Meg semmi köze hogy most ki milyen tapasztalt... vagy ki milyen idős... csak okosnak kell lenni hozza... meg egy kis önkontrollnak hogy előbb ellazidsd a parodat... érdekes módon nekem ő volt az elso én is neki... de nem élt át nagy kínokat mert figyeltem rá! Kicsit fajt neki de sokkal rosszabat képzelt el... mert nem ugy kezdtem bele hogy bele dugóm a 17,8cm es faxomat azt mint a vadállat hanem fél oran keresztül kenyesztettem...

2019. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!