Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legjobb dolog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb dolog?

Figyelt kérdés
Lányok, mi volt a legjobb dolog amit férfi valaha csinált veled/nektek az ágyban?

2019. jún. 30. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8 orgazmust 😃
2019. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fenéknyalás, ujjazás.
2019. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Az első két hozzászólás alapján elgondolkozhat mindenki, hogy mennyire kétszínűek a nők...


...az számukra elfogadhatatlan, hogy valaki megfogja a feneküket az utcán... ...de hogy liszippancsanak egy csávót, vagy kinyalassák a seggüket, az tisztára evidens... :-)

2019. jún. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12 orgazmus.
2019. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezzel nem igazán értek egyet 3-as. Nagyon nem mindegy, hogy a nő belemegy a szexbe a szabad akaratából vagy a beleegyezése nélkül valaki letaperolja. Azért engedjük már meg nekik az önrendelkezés jogát. Nem is értem a gondolatmenetedet. Ha a nő szereti a szexet akkor tűrje a molesztálást is?
2019. jún. 30. 20:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Életem első orgazmusa.
2019. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mikor a párom farka a számban lüktet, es látom mennyire élvezi. Ket simi magamnak és el is megyek. Ettől nincs jobb.


( nem kérek privátot )


L

2019. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 3


Gondolom, neked tök mindegy, hogy az ágyban ébredve a barátnőd simul hozzád hátulról és nyúl be az alsónadrágodba, vagy a metrón taperolja meg a farkad egy homoszexuális férfi, hátulról a merev farkával hozzád dörgölőzve.

2019. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#5-nek (kérdező)


A gondolatmenet a következő: egy nő bármikor bárkivel képes önszántából szexelni, csupán idő és kitartás kérdése az egész, nameg olyanokat kell hazudozni nekik, amit hallani szeretnének... :-) ...ugyanis rühellik ha egy férfi normális, őszinte és becsületes, nameg főleg ha igazat mond! :-)


#8-asnak: Te meg mi a f@.szról próbálsz írni? Úgy csinálsz, mint aki nem menne ágyba bárkivel, aki szembejön és bejön neki... :-) ...ha férfi vagy tuti több nőd volt, mint nekem! :-) ...és ez már eleve sokmindent elmond Rólad! :-) ...közben papolsz itt a 20-dik barátnődről, hogy te micsoda nagy becsületesség vagy, akinek nem mindegy... :-)

2019. júl. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 9


Nem férfi vagyok.


Amit meg leírtam, próbáld meg értelmezni. Szerintem menni fog.

2019. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!