Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legjobb dolog, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb dolog, ami egy nyári kaland során történt veletek?

Figyelt kérdés
Legizgatóbb/legemlékezetesebb nyári élmény? Meséljetek:)

2018. jún. 17. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Átmentem pótvizsgán
2018. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
XDDD
2018. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Anno egy haverommal el mentünk iszogatni Mozi után ezután el mentünk egy rétre megtörtént a dolog és a Haverból Pasim lett akik már Ex

De ezt leszámítva jó élmény volt

24N

2018. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki már Ex *
2018. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam egy biciklit.
2018. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A legemlékezetesebb az első csókom volt egy török sráccal. :D Couchsurfing-en ismertem meg, 2 napig nálunk aludt. Akkor 17 voltam, az első éjszaka vele volt az első csókom. Ő akart volna többet is, de ugye szűz voltam, így az elmaradt, de egy csomót beszélgettünk, és tök aranyos volt, utána még sokáig tartottuk a kapcsolatot.


És mivel nincs túl sok "nyári kalandom", konkrétan csak egy ezen kívül, már ha ez annak számít, leírom ezt is. Bécsben randiztam Mozart-tal. :D Egy osztrák fiú volt, aki épp Mozartnak volt öltözve, amikor leszólított. A rendes nevét meg elfelejtettem (igazából sosem jegyeztem meg), így Mozartnak hívom. Amúgy nagyon rossz volt a randi, de utólag csak röhögök rajta. :D


Más, és "több" nem volt.

2018. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!