Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják az emberek szégyennek ha egy nő támogatásért szopik, elégít ki férfiakat?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 05:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
Mi az a zibzár? 🤔
2019. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Remélem le is adózik belőle a kis kvád... Más képes elmenni dolgozni, ő meg csak bólogat a mikropéniszedre, az nem túl megerőltető
2019. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

11: miért, aki pl a Tescóban árufeltöltő, neki ki tiltja meg, hogy ő is így keressen pénzt könnyebb munkával.

Ez a “könnyebb így pénzt keresni” duma annyira proli, már ne is haragudj.

2019. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%

Felénk így mondják a cibzárt, hogy zibzár nem kell mindenbe bele kötni..


Igen könnyebb szét rakni még térdelni mint rendes tisztességes munkahelyen dolgozni.

Akkor ennyi erővel legyen az összes nő k..rva nem !?

2019. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%

Mert irigyek, amiért egy ügyes nőnek megfizetik a szolgálatait.

Azt még megértem, hogy nem mindenki akar így keresni, de a gyűlölködő erkölcshuszárokat nem. Mit fáj az nekik, hogy más hogy él? Szerintem sokkal többen is csinálnák, ha lehetőségük lenne rá, de nincs, ezért frusztráltak.

Én sokkal inkább elítélem a drogosokat és alkoholistákat, mint az ilyen nőket.

2019. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%

15:

Nincs olyan, hogy zibzár és olyan sem cibzár.

Zipzár van.


Kereslet-kínálat.

2019. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
A cipzár – hivatalos nevén húzózár vagy villámzár a Magyar értelmező kéziszótár szerint – mindennapos termékeken gyakran alkalmazott záró kellék. Az angol „zipper” elnevezés, amiből a „cipzár” szó is származik, a Goodrich cégtől ered, amely ezt a fajta zárat gumicsizmáin alkalmazta. Wikipédia
2019. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Mert egyrészt el lehet kapni bármit ha az embernek ilyen munkája van.


Másrészt szerintem kicsit erkölcstelen a saját és mások testéből hasznot húzni.


Valamint őszintén igazságtalannak tartom hogy évekig keményen dolgoztam hogy jó szakmám legyen. Meg ezen kívül több nyarat eltöltöttem a dinnye földön és az erdőbe. Ő meg 1 óra alatt könnyen megkeres annyit, amennyit én a fáradtságos munkával.

2019. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

19: Bocsi, de ez a tipikus proli gondolkodásmód, amiről fentebb írtam.

Kereslet-kínálat van, a piac eldönti mire van igény.

Ha te sok tanulással és munkával kevesebbet keresel, mint más sz..pással, az azért van, mert "értékesebb" az a munka a piac számára, amit ő nyújt.


De vonatkoztassunk el a szextől. Ha én vállalkozóként kb 5-6-ször annyit keresek havonta, mint a magyar átlagbér, úgy h közben nem szakadok meg a munkában és nem napi 8-10 órában egy szalag mellett állok, vagy akár egy irodában ülök, akkor az is erkölcstelen?

2019. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mikeXxX ***** válasza:
15# Na nevetess erre irigykedni 😂 ? Ebben mi a nagy kunszt sok ex is rendesen lekapott na és? Azt még csak megértem aki elmegy hozzá bár annak is lehetne annyi esze hogy inkább legyen dumája a csajozáshoz meg adjon többet magára mint erre költ . De egyébként meg pont lexarom más nyomorult életét azt csinál vele amit akar csak a kérdésre válaszoltam.
2019. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!