Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétises fiúk! Hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises fiúk! Hány évesen próbálhattátok ki először? Milyen volt? Kíváncsi lány

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 19:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem még barátnőm sem volt, egyszer mellettem elaludt egy csaj kanapén és levettem a zokniját és nyalogattam a talpát, meg utána legjobb barátom aki lány volt aludt mellettem és én am szerelmes is voltam bele, és neki is levettem a zokniját és csak megnéztem hogy milyen talpikói vannak, illetve kicsit simiztem, maszirozgattam, na majd annyira beindultam hogy elkezdtem izgatni a mellbimbóját, nos biztosan rájött, de sosem emlitette meg. Ja elég cringe történetek, magam is cringe vagyok, mentségemre szóljon hogy részeg voltam és kb 17 éves. Mostanra 21 vagyok de még egy ép barátnőm sem volt nem hogy olyan aki engedte volna, de szerintem nem lenne baja vele, valahogy biztosan megoldanám :)
2019. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyenre alkalmam, de nagyon jó lenne.
2019. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Írj
2019. jún. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Oszt. kiránduláson üvegezés közbe meg kellet puszilnom egy lány talpát... sajnos eddig jutottam vele. Akkor 16 voltam.
2020. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Írj
2020. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!