Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha gyereket akarunk csinálni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyereket akarunk csinálni, akkor elég egyszer elmenni a barátnőmben, majd várni egy hónapot, hogy megfogan-e?

Figyelt kérdés

VISZONT: a célunk az, hogy EGY gyermekünk legyen. Tehát ha megfogan a petesejt, majd elmegyek benne mégegyszer a következő menstruácio idejéig, akkor megfogan egy msodik petesejt is?


Vagy ha már egy megfogant, akkor nem fog több petesejt megfoganni az elmenés után?



Nem tudom értitek-e a kérdést.


Tehát ha többször elmegyek benne, akkor több petesejt termékenyül meg és több zigóta vagy mi keletkezik? Vagy egy fogan meg csak, és utána már tökmindegy hogy elmegyek e benne vagy sem?


2019. jún. 27. 21:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondoljuk tovább....

Ha kb 5 hónapos terhes a párod és akkor szexeltek,te elmész benne,akkor úgy gondolod terhes lesz terhesen? 4 hónap múlva szül,de a másik még csak növekszik majd pár hónap múlva őt is megszüli?

Kicsit olvasgass,tanulj és szerintem csak utána vállaljatok gyereket,mert úgy tűnik csak arról van fogalmatok hogy hogyan készül a gyerek,de másról még nemigen.

2019. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Mert oke hogy a következő menstruációig mennél el benne újra,de kb ennyi értelme van a kérdésednek mint annak,amit leírtam

2019. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Értem, tehát a több elmenés nem jelent, illetve nem egyenlő több megtermékenyítéssel.


Vagyis ha egy elmenéssel már történik megtermékenyítés, akkor még egy elmenés már nem fog okozni egy második megtermékenyítést.


Jól értem?

2019. jún. 28. 06:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Pontosan
2019. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1: elsőnek vegyetek részt általános felvilágosításon mielőtt belekezdtek a babaprojektbe

2: amikor azok a napok vannak, akkor dúrr bele kell csinálni megállás nélkül minden nap

3: az ikres dolog... no comment

2019. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy pete érik meg menstruációs ciklusonként, vagyis két vérzés között. Néha (azt hiszem kb 60-80 alkalomból egyszer) megesik, hogy kettő. Sokszorta ritkábban az is, hogy több. A megtermékenyítéshez az kell, hogy a spermiumok abban az egy napban, amíg a pete alkalmas állapotban van, odajussanak hozzá, ez akkor a legvalószínűbb, ha előző nap, vagy aznap van szex. De ez nem tuti, átlagosan 6 ciklus, fél év kell hozzá, hogy sikerüljön. Azután nagyon hamar megindulnak azok a hormonváltozások, amik lehetetlenné teszik a következő peteérést, ezért nem lesz több gyerek, amíg a megfogant meg nem születik. Ha egyszerre kettő pete érett meg, akkor mindkettő egyszerre megtermékenyülhet, ezek lesznek a kétpetéjű ikrek. A pontosság kedvéért: olyan is előfordul, hogy normális módon, egy pete érik és termékenyül meg, de a zigóta korai szakaszban kettéosztódik, és két magzat fejlődik és születik, ezek az egypetéjű ikrek.
2019. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!