Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nagy hátrány ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy hátrány ha a farkam a 15 centit sem éri el?

Figyelt kérdés

Félek ismerkedni a lányokkal. Meg itt is azt szokták írni sokan hogy ez kicsi, nem éreznék. Meg hogy meg fognak csalni stb.

Pedig nagyon szeretnék hosszú távú kapcsolatot. Lehet így nekem?

Nem fog már nőni az tuti. 14-15 cm között van, de nem csontig nyomva.


2019. jún. 25. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Fejezzétek már be! Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon unalmas már!

Nincs gond a méreteddel, ember!

2019. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A lényeg, hogy ki tudd elégíteni a csajt, mindegy mekkora a méret.
2019. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Csak az ágyban derül ki a méret, előtte ne ez legyen a fő téma. Ott meg már nem fog nemet mondani, ha szimpatikus vagy neki, meg mondjuk már csókokkal izgatod. Se a homlokodra nincs ráírva, se miniinterjút nem fog veled készíteni arról, hogy mekkora és hány nővel voltál! Ilyen egyszerű.


28F

2019. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
Hááát ,figyelj nem akarlak elkeseríteni de voltam olyan fiúval akinek kicsi volt (max15cm) és borzalmas volt (nem azért mert tág vagyok),mármint érted nem azt mondom hogy ne szexelj vagy hogy legyen komplexusod ,csak leírtam a tapasztalatom .Viszont biztos hogy így is lehet kiegyensúlyozott életed és lehetsz boldog párkapcsolatban csak meg kell találni a megfelelőt. L
2019. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Van akinek a 20 is kicsi.

Amúgy meg nem ez a lènyeg.

A vastagsága szeritem fontosabb, illetve hogy tudja hasznàlni.

2019. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14-15 a normalis peniszmeret.
2019. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

#3 Övező honnan veszed ezt? Hogy nem fogja ott hagyni vagy kiröhögni ha levetközik? Hisz a csaj csak akkor fog szembesülni vele, igy reagálni is akkor tud rá elöszőr.


Mivel nekem is csaj ekkora, igy a lehetséges kinos percek elkerülése végett mindig előre elmondom, és minden csaj ott is hagy. Szóval ha becsapja a csajokat akkor őt is otthagyhatják letolt gatyával...

2019. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Sovány, vékony lányokat kerüld el, ha aggódsz, mert mélyek 17-19 cm is elnyelnek. Az átlagos testalkatúak kevésbé mélyek.

Honnan veszem ezt? Majd leírom.

2019. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Meg lehet növelni.Jelqing a neve a módszernek.
2019. jún. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
jelqing
2019. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!