Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég szűk vagyok. Ez előny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég szűk vagyok. Ez előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, még szűz. A mostani párommal eljutottunk oda, hogy valószínűleg hamarosan lefekszem vele. Már többször aludtunk együtt, legutoljára megujjazott és azt mondta, hogy nagyon szűk vagyok. De nem úgy mondta, hogy negatív kritikaként, sőt.

De én nem tudom, ez egy férfinak tényleg jó? Mi van, ha nem tudok kellőképpen kitágulni?


2019. jún. 23. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azért befér, akkor jó. Minél szűkebb, anná élvezetesebb. :)

28F

2019. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nagyon szűk barátnőm, és nagyon jó volt vele. Először neki kicsit fájt, mert azt mondta hogy a volt pasijának nem volt ekkora. Szerintem nem is volt neki senkije előtte.
2019. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szűk sosem leszel mint elsőre voltál.. :)

De egyébként jó ha szűk. Baromi jó! Fú de jó! Nem tudod milyen jó.. de baromira az :D


Amúgy ugye, hogy sokkal jobb volt amikor ő ujjazott és nem te magad? Nem ijedtél meg, hogy csak érzékeled a dolgokat és nem pedig te irányítod?:)

2019. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ azért hogy mekkora a péló.
2019. jún. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
nekem vastag a farkam, kitágítsalak? :)
2019. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!