Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok, ha ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha ezt megtudnátok egy pasitól?

Figyelt kérdés
Azt, hogy 24 évesen még szűz. Emiatt elítélnétek, vagy adnátok neki esélyt ugyan úgy?
2019. jún. 25. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele. Potenciális férjjelölt.
2019. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ítélném el.
2019. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Adnék, ezzel semmi baj sincs :) még örülnék is, hogy én vagyok neki az első :)
2019. jún. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem derül ki csak úgy, főleg ha az illető nem mondja el magáról. Minél öregebb vagy, annál valószínűbb, hogy eszükbe se jut, hogy az lehetsz. Emiatt felesleges parázni.


28F

2019. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy én vezethetne a szex csodáiba xD és nem hasonlítgat az előző(k)höz
2019. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még vonzó is ha velem fekszik le először, így van esély hogy én lehetek neki az egyetlen. Szerintem ez tok izgató 18L
2019. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszik is akkor ő a tökéletes.

Még is miért ítélném el? Mert nem akart minden utolsó rbanccal összefeküdni? Már ha így van. Ha csak azért szűz mert ronda vagy valami baj van a fejében akkor más a helyzet..

2019. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azzal h valaki szuz 24 evesen az nem gonnd

Engem inkàbb az oka érdekelne

2019. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

El ne hidd úgy kiröhögnek mint a sicc....


Egyetlen csaj se fekszik le szűz pasival , főleg nem 24 éves szűzzel. Egy nő határozottságot , tapasztalatot, tudást akar az ágyba , nem maszatolást és bénázást. Ezt kb 14-15 évesen el tudtad volna játszani de ennyi idősen már nem.

Ne agyalj rajta , semmi értelme !

2019. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!