Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit szólnátok akkor ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok akkor ha megtudnátok hogy a barátod meddő?

Figyelt kérdés

Ha nagyon szereted a fiút és vele tervezed a jövőd és megtudod hogy nem lehet neki gyereke pedig te szeretnél. Szakítanál vele?


Én nagyon szomorú vagyok hogy nekem sosem lehet gyerekem, amióta ezt tudom majd meg bolondulok. Selejtnek érzem magam. Egy lánynak sem fogok kelleni szerintem miután ezt megtudja.

19f


2019. ápr. 28. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem, akkor elfogadnám ezt, keresnénk más megoldást. Donor, örökbefogadás, bármi.
2019. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Természetesen kitartanék mellette, akkor, ha valóban vele tervezem leélni az életem. Vannak már alternatív megoldások is.


Persze fájna, de nem csak a jóban, egészségben résznél kell a másik mellett lennünk.

2019. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban vagyok X éve, vele tervezem a jövőt. Bár nálunk nincs ilyen helyzet, már beszéltünk róla, ha valami gond lenne, keresnénk más megoldást. Emiatt nem szakítanék vele, az biztos.
2019. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én szeretnék gyereket, de ha ezt hozta az élet..

Néznem a jó oldalát, nem kell gumi😃

2019. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el soha! Annyi megoldás létezik már a mai világban. Ha valaki igazán szeret akkor elfogad úgy,ahogy vagy. Nem vagy selejt, ilyet ne is mondj. És amúgy az utolsónak tök igaza van, mindennek van pozitív oldala 😄😊
2019. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én jelenleg úgy érzem, szeretnék egyszer majd gyereket, de gondolkoztam már az örökbefogadáson. Nem az utódom méltó édesapját keresem a fiúkban/férfiaknak, hanem a társat saját magam számára, úgyhogy meg tudnék barátkozni a gondolattal. Biztos vannak páran, akik ismerkedési fázisban kikosaraznának ezért valakit, viszont egy hosszú, komoly kapcsolatból nem lépnének ki, ha időközben derülne ki a dolog.
2019. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*férfiaknak=férfiakban
2019. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne kizáró ok.
2019. ápr. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia. Vannak erre fórumok és fb csoportok is. Nem vagy selejt ez egy fas..ság.
2019. ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalt tudom elmondani

Annó tudta rólam a párom hogy orvosilag papíron van arról hogy Nem lehet gyerekem..Elfogadott. De Nem adtuk fel próbálkoztunk. És amikor már nem bíztunk benne akkor lettem Terhes... Ennek már 3 éve azóta már nem vagyunk együtt de ez egy másik Sztori ..



Nos ha a Férfi akit szeretek és nemzőképtelen. Nem hajítanám el. Persze végig mennénk az összes lehetséges módszerén és akkor se lehet saját akkor örökbefogadunk...

Én is adoptált gyerek vagyok.

Szövő az egyik szívügyem az hogy örökbefogadhassak egy gyermeket.


25N

2019. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!