Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire maradandó élmény egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire maradandó élmény egy pasinak ha a csaj huncut az ágyban?

Figyelt kérdés
Mondjuk bevállalja és szereti az orált, a szájbaélvezést, szexi fűzőket húz, harisnyatartóval, meglep szexi játékszerekkel pl. billincs, ehetőbugyi...

2019. jún. 24. 17:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Kedves idióták akik azt mondják, hogy alap. Ez nem alap dolog, ez a nőtől függ... Vannak olyan nők akik esetleg szeretik is, de van aki még az orált se vállalják be. UGYHOGY NEM ALAP. Az én barátnőm nem szereti se az anált, se az orált... Teljesen jól megvagyunk, NEM tartom fennt az igényét. Az anál alapból undorító, de mindegy....

Kedves kérdező! Elnézést kérek, hogy nem a kérdést válaszoltam meg az elöbb. De itt a normális válasz: Igen ezek sokat dobnak a sexen. (Gyűlölködő privátot nem kérek)

2019. jún. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak lányok, akiknél ezek már extrák, nem alap
2019. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Diavolino44 ***** válasza:
0%

#11 ha mindenki azt írja, hogy alap, akkor valószínűleg tényleg az is.

S akkor én is húzok egy strigulat amelle, hogy ez kb az alap. Meg nem volt olyan partnerem akiknek ezekkel baja lett volna..

2019. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nem alap,majd megtudjátok ti is...46F
2019. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
alap dolog????? :OOOOOOOOOOOOO wtf
2019. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!