Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, van koztetek itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, van koztetek itt olyan aki nagyon vekony, pici kerek formas popoja van de zavarja hogy alig van cicije mert alapbol vekony alkatu?

Figyelt kérdés
Tul tudnal lepni ezen vagy naponta letorsz ha a tukorbe nezel es latod hogy alig van melled?

#mell alig
2019. jún. 24. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Remélem van mert imádom az ilyen kis törékeny lányokat :)
2019. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
ezek a lányok imádnivalóak..és irtó izgatóak
2019. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most jövök rá,h mindenevő vagyok. Csak ne legyen kiskorú! ;)

No meg pasi sem...:/ 😂

2019. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nevelés kérdése szerintem leginkább.


A családban / suliban / barátok hogyan bántak vele, milyen példát látott.


Láttam már olyan csajokat, akik ilyen 2/10, se mell, se fenék, csak a nagy bél de valóban hittek benne, hogy jól néznek ki, mert kaptak megfelelő önbizalmat arra, hogy elfogadják, ami van.


Aztán találkoztam már olyanokkal is, akik tipikus 9/10, de mivel mondjuk az egész családja egy nagy f&$z volt vele, kategóriákkal lejjebb látja magát, ha meglátta a tükörben a mását, akkor szörnyűlködés és a többi.



Szóval ez bonyibb, mint amit csak a kinézet indokol.

2019. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelen.

Amúgy igen, alig van cicim, de ami van, az szerintem elég szép formás, meg többen is mondták már hogy jól néz ki, szóval már megbékéltem vele. A fenekemre edzek, de az sem a legnagyobb, csak van formája. Amúgy alapból ilyen vékony, törékeny testalkat vagyok.

18/L

2019. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vékony testalkatú vagyok én is elég pici, de mellem az van nem olyan hatalmas, azt mondták barátaim hogy egyszerűen nagy. Örülj hogy kisebb van inkább azt mondom és ne akarj nagyobbat.
2019. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!