Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiakat nem zavarja, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat nem zavarja, ha a lány többször élvez el mint ő?

Figyelt kérdés
Van olyan férfi, akit kifejezetten az izgat, hogy minél több orgazmusa legyen a lánynak?
2019. jún. 7. 23:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
sőt! büszkeséggel tölt el
2019. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, sőt! Jó érzéssel tölt el, ha látom, hogy ilyen sokszor juttattam a csúcsra.
2019. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

nagyon örülök neki, s a legjobb érzés, hogy elértem ezt a gyönyört, s neki adhatom.


budapesti férfi

2019. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy nem zavar, inkább élvezem, hogy sokkal többször élvez el mint én! Adni is szeretek a szexben, nem csak kapni!
2019. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem zavar! Sőt! Én annál jobban és felszabadultabban érzem magam, minél többször megy el a partnerem. Mery akkor már nyugodtan elengedhetem magam én is. Nem feszülök be, nem görcsölök rá, hogy nehogy én menjek el esetleg hamarabb és ő hoppon maradjon! Szeretem, ha már a nyalástól legalább 3-4-5-ször elmegy :-)

47Ffi

2019. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ilyennek csak örülni tudok, és igen, engem is kicsit büszkeséggel tölt, ha így történik.
2019. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
Engem zavarna. Élvezem csak el 1x és kész.
2019. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Inkább sokkal izgatóbb !
2019. jún. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem zavar, alapesetben ez a cél.
2019. jún. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
És ez úgy elrontja... Érezni, hogy végig azon görcsöl a másik, hogy " menj már el, mégegyszer, mégegyszer", már majd' kiugrik a szeme. Nem lehet egyszerűen élvezni a szexet? Nem egy hülye versenyt csinálni belőle.
2019. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!