Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ebben a megalázó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a megalázó szituációban?

Figyelt kérdés
"Összejöttem" egy lánnyal, de nem igazán akar sikerülni a szex. Eddig kétszer próbálkoztunk, de mind a két alkalommal merevedési gondom lett, nagyon parázom. 21 éves vagyok, későn érő. Szájjal és kézzel kielégítettem a csajt, igyekeztem, de belül ez akkor is kudarc. Csődöt mondtam, elég csúnyán, de a lány nem tűnt el, továbbra is érdeklem.
2019. jún. 23. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés az, hogy a csaj tett valamit azért hogy álljon a bré vagy várta hogy kemény legyen és akkor majd csinál valamit?
2019. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt 20évesen az első csajommal. Sajnos én nem tudtam átlendülni ezen a ponton, a 7-8adik alkalom után inkább kidobott.


Valami potencianövelőhöz folyamodnék a helyedben, vagy hosszabb előjátékhoz.

2019. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Akkor szedd össze magad és légy férfi ha egyszer így is érdeklődik a lany!

Hosszú előjáték legyen közös fürdés orális szex majd lazulj le szépen és csak a lányra koncentralj és a testére! Menni fog!

21l

2019. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A fekete ginzenget próbáld ki.
2019. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak te érzed megalázónak. Sok pasi küzd hasonló gonddal.
2019. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hosszú előjáték!

Tényleg hosszú.. sok puszi, simogatás, orál, lazulj el, és eszedbe se jusson olyasmi, hogy már régen állnia kellene.. majd akkor áll fel ha feláll és kész, nem kell rohanni, a lány is megérti majd:)

2019. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz maximálisan csak a csajra koncentrálni és folyton azon parázol , hogy vajon most sikerülni fog -e , akkor úgy nehezebb lesz ! És a másik kérdés valóban az , hogy a csaj mit tesz a sikered , ( sikereitek ) - érdekében ?! Nem kell kapkodni , csak nyugodtan rá kell hangolódni és fog ez menni majd meglátod .
2019. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van hogy már annyi segít, ha lány megfogja a farkad.
2019. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Sürgősen orvos.


Vagy urulogus a fizikaira vagy pszicho doki, a lelki gondra.


Mert ha 21 évesen nem áll a cerka akkor az nagyon durva.

Ennyi idősen még jobban kivágott felsőre is fel kéne állni nemhogy akkor ha egy lány ott van meztelenül. Még a gondolatra is keményedik....

2019. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak szex előtt nem kemény, ha gondolok a csajra, akkor merev, kedves utolsó. A többiekre is válaszolva, próbálta verni, de csak félkemény lett, egyszer be is kapta, akkor is csak félkemény volt.
2019. jún. 23. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!