Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ötlet? (BDSM)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet? (BDSM)

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm imádjuk a lightos bdsm-t. Arra gondoltunk (erről videót is láttam), hogy 4 hétig nem élvezhetek el. Viszont minden 3-4. napon barátnőm annyira felizgat, hogy az orgazmus közelébe legyek, utána pedig abbahagyja. Utána a 4. hét utolsó napján pedig elélvezhetek hosszú kényeztetés után. Szerintetek így lehet borzasztó intenzív orgazmusom? Mert a videót amit láttam, abban a csávónak 10-15 másodpercig ömlött ki a spermája, meg elég hangosan nyögdécselt.

2019. jún. 23. 12:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem el fogsz menni nagyon könnyen és nem fogjatok tudni kivitelezni, nem fogsz bírni magaddal. Szerintem először kevesebb ideig huzzátok és gyakrabban húzza az agyad
2019. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
próbáltatok már ilyet?
2019. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

az orgazmus jo lesz, viszont az ondo kristalyosodni fog a prosztatadnal. onnan fogod tudni, hogy majd elkezd fajni. ez nem a hosszu nem elelvezes miatt van, hanem azert, mert tobbszor is kozel fog vinni hozza, amitol megindul a folyamat, de aztan nem tortenik urites.

roviden karos a testedre. vagy ugy ne elvezz el, hogy nem is visz kozel, vagypedig elvezz el minden alkalommal

2019. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 Koszi a valaszt! Mindenkeppen birni fogok magammal, mert baratnom beszerez egy erenyovet emiatt..Ha konnyen elmennek akkor viszont megallnank 2-3 percre is.


#2 Meg nem probaltuk.

2019. jún. 23. 12:48
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 Koszi, hogy ezt elmondtad! De csak egyszer akarjuk kiprobalni, ugyhogy az nem lesz nagy gond! :)
2019. jún. 23. 12:49
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
magömlésed lesz
2019. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 Sajnos igen valoszinuleg lesz, viszont ha nekem ejszakai magomlesem van akkor ha felebredek utana akkor jobban izgalmi allapotba vagyok,mint elotte, ugyhogy az nem gond...
2019. jún. 23. 12:56
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha még nem próbáltátok, akkor elsőre tuti ne ilyen hosszú távig csináljátok!


Amúgy akkor már egy erényöv sem árthatna, hogy tuti ne verd ki sunyiba se.

2019. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Koszi a valaszt! Erenyovet baratnom jelenleg szerez be...Hany nappal kezdjunk eloszor?
2019. jún. 23. 13:08
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Elsőre sztem 1-2 nap, ha megszokod, akkor fokozatosan emelgessétek. És inkább álljatok le, ha gond jelentkezne!


És őt ki fogja közbe kielégíteni? :D

2019. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!