Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megalázós BDSM játékokhoz ötlet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázós BDSM játékokhoz ötlet?

Figyelt kérdés
Szeretjük néha feldobni a szexuális életünket egy kis lightos BDSM-mel. Főként a férjem az aktívabb, dominánsabb fél, ezt is szereti inkább, de néha fordítva is van. Nem a durvább dolgokat szeretjük, de kikötözés, feneklés, segédeszközök, stb. azért bejönnek. A férjemnek elsősorban a megalázós játékok jönnek be, pl. a kényszernyalatás és hasonlók. Az utcára azért nem akarom kizavarni meztelenül, mert még itt fogunk lakni egy ideig, de örömmel venném, ha adnátok ötleteket, hogy miket lehetne még csinálni. Akár fordítva is, hogy ő mit tehetne még velem ilyen tekintetben, de elsősorban, hogy én mit tehetnék vele. (38N)

2016. ápr. 27. 10:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a farka mérete miatt nem nagyon tudom cikizni, mert abban szerencsére nem szűkölködött a jóisten.
2016. ápr. 27. 10:48
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha addig ki nem segít más, aki már olvasott, akkor este én keresem ki az idevágó egybegyűjtött válaszaim linkjét.... :)
2016. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4%

egy ötlet:

lájtosabb: zárd ki a lépcsőházba fél órára egy szál farokban aztán bízzátok a sorsa h mi lesz

izgibb: külvárosi részen, este 9-10 körül tedd ki egy buszmegállóban egy szék pöcxben és 3 megállót kell mennie egy busszal, ott várod kocsival.


sztem ezek nagyon jó játékok, mi csináltuk. jobban nem akarok vadulni, de ha kell, tudok még.

2016. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kovpet ***** válasza:
92%
Sz pj le egy fiatal srácot előtte, aztán csókolózz vele.
2016. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

a megalázós játékokat (a nem annyira durvákat) mi is kedveljük. itt van néhány amiket szokott csinálni velem a barátnőm:


- térdeljek le előtte és csókoljam meg a lábát

- csizma "tisztára" nyalása (igaz, erre van direkt egy csizmája amit csak szexhez vesz fel :D)

- amikor "játszunk", akkor az adott hétvégén minden házimunkát énnekem kell csinálni, meztelenül persze, ha valami nem lesz tökéletes, vagy nem vagyok elég gyors, akkor büntetés

- az elfenekelés is elég megalázó tud lenni

- nőnek öltöztet

- megdug felcsatolhatóval (ezt még nem próbáltuk, de be van már ígérve)


Mások előtt még sose csináltunk olyat h megaláz, max nagyon lájtos dolgok, ilyen parancsolgatás.


Az utcán meztelenkedés sincs, de olyan viszont van, h néha van h büntetésből kizár az erkélyre, meztelenül. Az erkélyünk egy kis francia erkély tehát nem lehet elbújni. Ez éjszaka annyira nem para, de volt már h gonoszkodott és a villanyt is felkapcsolta, meg azzal fenyeget h majd egész éjszakára otthagy, vagy napközben több órára...

2016. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
igyál őrülten sokat, és kényszernyalatás közben pisilj a szájába! Valamint nyalasd vele a popsid is! ;)
2016. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket, az erkély ötlet jó, de harmadik személyt nem akarok bevonni, mert az tönkretenné a bizalmat, illetve én csak őt szeretem.

Ha vannak még továbbiak, örömmel veszem azokat is.

2016. ápr. 27. 15:46
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer láttam egy olyat, hogy játékosan verekedett egy nő meg egy hapsi egymással, ahol a nő győzött, és a vesztes fél kényeztette a nő lábát, aki cserébe lábbal izgatta a hapsit.
2016. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
vidd el kirándulni, kezek hátrabilincselve, nyakörv és póráz, és max cipő lehet rajta vagy az se. ha lebukik, így járt, pont az izgalom a lényeg, bár vannak olyan helyek, ahol a madár se jár.
2016. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Meséld el, hogy mással mennyire jó volt a szex.
2016. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!