Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megalázós BDSM játékokhoz ötlet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázós BDSM játékokhoz ötlet?

Figyelt kérdés
Szeretjük néha feldobni a szexuális életünket egy kis lightos BDSM-mel. Főként a férjem az aktívabb, dominánsabb fél, ezt is szereti inkább, de néha fordítva is van. Nem a durvább dolgokat szeretjük, de kikötözés, feneklés, segédeszközök, stb. azért bejönnek. A férjemnek elsősorban a megalázós játékok jönnek be, pl. a kényszernyalatás és hasonlók. Az utcára azért nem akarom kizavarni meztelenül, mert még itt fogunk lakni egy ideig, de örömmel venném, ha adnátok ötleteket, hogy miket lehetne még csinálni. Akár fordítva is, hogy ő mit tehetne még velem ilyen tekintetben, de elsősorban, hogy én mit tehetnék vele. (38N)

2016. ápr. 27. 10:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%

mondok még egyet, ez tuti jó:


Menjetek el egy kisebb faluba, a falu eleje táblánál kiteszed egy szál farokban és kap 3 órát, aztán találkozó a falu vége táblánál. Lássuk, hogy oldja meg a feladatot, sztem tök izgi.

2016. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Varga Morpheus ***** válasza:
29%

menjetek el egy vidéki városba vagy egy másik kerületbe. bilincsbe, nyakörvben, pórázon sétáltassátok meg egymást. Öltözzetek feltűnően!


Lány k.vásan, pasi is valahogy extrémen. üljetek be egy kávézóba. vagy egy fagyizóba.


Én elszoktam vinni a feleségemet fagyizni. már nem lepődik meg rajtunk a cukrázdás. Asszony hátrabilincselt kézzel, nyakába kötött pórázzal. és erotikusan nyalatom el vele a fagyit. :) utána a kocsiban egy oriásik sz.lünk. majd szintén hátrabilincselt kézzel eljövünk haza. van, hogy busszal vagy vonattal. A legjobb a bilincskulcsokat otthonhagyni :)

2016. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

Tegnapra ígértem, de elfelejtettem:


[link]

2016. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az erényövet próbáltátok?
2016. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14.: férfi erényövre gondolsz?
2016. máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
az nagyon jó. én már próbáltam.
2016. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi másra?

A sub fél részére

2016. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17: de a kérdés alapján switchek, nem mindig csak a férj a szub, ezért kérdeztem, hogy biztos legyen
2016. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
lehet női és férfi verziót is vásárolni :)
2016. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!