Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hűtlen típus vagyok, vagy már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlen típus vagyok, vagy már kapuzárási pánikom van? F44😊😭😂

Figyelt kérdés
Azt tudom,h az átlaghoz képest később kezdtem csajozni,mert kicsit gátlásos voltam akkor is. A feleségemmel 18 éve vagyunk együtt. Elötte voltak rövidebb kapcsolataim,de nem voltam az a nagy csajozós. Időnként viszont rám tőr a vágy,h más lányokat is megismerjek közelebbről. Nem azt mondom,h csalom az asszonyt fűvel fával,de időnként érzem,h kell valami plussz. 😊Szerintetek?

2019. jún. 22. 21:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem kell. Örülj, hogy van feleséged, ráadásul ilyen régóta. Én örülnék, ha már ott tartanék, és utána nem csalnám meg a feleségem.


28F

2019. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a kapuzárási pánik még kicsit korai. Én 47 vagyok, de még nem érzem. Mondjuk, nem vagyunk egyformák.
2019. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Neha valtozatossagra vagysz, ilyen hosszú kapcsolatnál valahol erthető.


Kapjatok be, ezt nőkent gondolom ígx ;)

2019. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak normalis ferfi vagy, ezek termeszetes erzesek. Azt h mit kezdesz vele az mar mas kerdes. A kapcsolatodat siman gallyra fogod vagni h nem tudod kordaban tartani. Az biztos h hianyzik valami, maskulonben nem lenne ez ilyen nehez feladat.
2019. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként ez nekem is megfordul a fejemben...

Hosszú kapcsolatban szerintem ez előfordul csak ahogy írták mit kezdesz vele.. én visszafogom magam. De fejben azért néha már lejátszódott pár sztori:-)

2019. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam is,h időnként kell a plusz, már volt,h megcsaltam. Öt éve elköltöztem egy fél évre. Azt hittem nagy szerelem.

Azóta tudom,h annyira nem szabad beleszerelmesedni másba. Persze azért az érzelem kell! Anélkül semmit nem ér . De nem akarom többé elhagyni. Mégis kell valami más.Valami kaland. Valami plusz.

2019. jún. 22. 22:19
 7/17 anonim ***** válasza:
Az asszonnyal szexeltek még? Gyerek van?
2019. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, és igen. Nem vagyok büszke én sem arra,h másra is vágyom,mint amit otthon kaphatok. Sokat küzdök magammal is. Van,h visszautasítok ajánlatot,s nem azért,mert ne lenne vonzó a lány! De van,h egyszerüen azt érzem,h kell valaki más,valami érzelemmel teli kapcsolat még. Szeretek szerelmes lenni!
2019. jún. 22. 22:47
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Hagyjuk már ezt a frázis dumát, hogy kapuzárási blablabla.

Mióta van a kék tabi, azóta nincs kapuzárási sem.


A másik dolog pedig természetes. Az is csak egy ezer éves belénk nevelt, illetve a begyepesedett társadalmi "szokás", hogy egy életen át lemondani mindenről, jelen esetben mással történő élvezkedésről. Na ez a baromság.

Két embernél nem a testiség a legerősebb összetartó kapocs. Az pedig egy másik dolog, hogy ki ki ezt kifelé hogyan kommunikálja.

Alapszabály, ha egy nőnek aki egyébként boldog, de 20-on év után más pasira vágyik és megteszi, ha jobb lesz a másik pasival, azt odahegesztheted a radiátorhoz, akkor is el fog járni a másikhoz. De csak x ideig, mert haza fog rohanni hozzánk ugyis. Erre meg azt mondom, na és akkor mi van ? Pont semmi. Egészségére.

Ha mi, pasik tesszük ezt, akkor jön az hogy mennyire intelligens a pasi (nem diplomadarbszámra gondolok), vagy mennyire hülye, hogy bekattanjon, ha megfoghatta egy 20-onéves lány tinicicijét. És sajnos tény és való, de egy 20-onéves lánynak igenis sokkal szűkebb a puncija, a mi 50-es farkunk pedig egyre nehezebben éévez el. És ilyenkor csodás érzés a szűk puncinyujtotta élmény.


Ezek mind mind tények, az hogy mennyire etikus, az más kérdés.


Az én véleményem (a fentiek tények) pedig, nem kell lemondani az életben végig a szembejövő élvezetekről, csak kultúráltan és diszkréten kell kezelni tudni, akár a pasinak, akár a feleségnek.

2019. jún. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

3 # vagyok.


Ne kapjatok be 😂😂😂 akart lenni 😇😇

2019. jún. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!