Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vki elmagyarázna nekem ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vki elmagyarázna nekem ezt a sub-dom dolgot?

Figyelt kérdés

Szeretem ha aláznak..



N


2019. jún. 21. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dom- Domina. Aki aláz.

Sub- Sumissive. Akit aláznak.

2019. jún. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2019. jún. 21. 04:35
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Én is szeretem a szub szerepet.


L

2019. jún. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kisördög1 ***** válasza:
100%

A dominancia nem csupán az alázásról szól, hanem az akarat érvényesítéséről a másik felett, ahol a sub (alárendelt ) engedi hogy a domináns irányítsa, megtegye vele amit akar, átengedi az akaratát.

Ez a szitu már magában megalázó, de ezt lehet szándékosan fokozni a további alázással.

A felállást ebben a játékban az '1'-es válaszadó megírta.

Amúgy ez genetikailag bennünk van, sokan élvezik megélni...nagyon sokan :)))

2019. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon jól elmondták az előttem szólók! És csak azért, hogy a másik oldalról is legyen valaki, én szeretek Dom lenni! Szeretem érvényre juttatni az akaratom, de érdekes módon csak a szexben. A hétköznapokban kész vagyok minden kompromisszumra ami nem érint hátrányosan. Talán ezért szeretem az ágyban a dominanciát. És ahogy írták, ez nem feltétlenül megalázást jelent. Egyszerűen csak én vagyok a férfi és sok esetben a nő az alárendeltem. Nyilván normális határok között. És ettől függetlenül szeretem, tisztelem, becsülöm őket. Ez inkább csak egy izgalmas játék az erotikával. Akár egy DDLG "kapcsolat".

48Ffi

2019. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!